لو رفتن جزئیاتی تازه از آیپد پرو (شاید آیپد ایر پلاس)

نویسنده:

۰۸:۲۰:۳۵

البته جدا از دعوا بر سر نام، هنوز موجودیت تبلتی ۱۲ اینچی در میان محصولات اپل خودش یک شایعه است. اندازه نمایشگری که در صورت تحقق، تنه به تنه مک‌بوک ایر شما خواهد زد و حتی رزولوشن بهتری هم نسبت به آن خواهد داشت. علاوه بر این برخی تصاویر و اسناد هم درباره این محصول خیالی به بیرون درز پیدا کرده‌اند.
 
اسناد لو رفته یک محصول با نمایشگر ۱۲.۲ اینچی LCD را نشان می‌دهند که ابعاد ۳۰۵.۳۱ در ۲۲۰.۸ در ۷ میلیمتر دارد. پردازنده جدید A9 درون آن جا خوش کرده و چهار اسپیکر قدرتمند ۴ طرف آن را آراسته‌اند. اینگونه در هر جهتی که دستگاه را بگیرید، کیفیت صدای خوب و قابل قبولی را تجربه خواهید کرد. حداقل بهتر از یک اسپیکر در پایین آیپدهای قبلی است.
 
این سند نیروی تازه نفس خط طولانی شایعات آیپد پرو (یا ایر پلاس) است. البته این الگوها کاملا متقاعد کننده نیستند. و همچنین برگه مشخصات نیز چندان واقعی به نظر نمی‌رسد. اگر فردی به جد دنبال ساخت آیپد پرو بود، شاید این لیست مجموعه‌ای از بایدهای این محصول را تشکیل می‌داد.
 
اپل می‌گوید آیپد بزرگتر در حال حاضر فقط یک طرح مفهومی است و اصلا تبدیل به محصول نشده. این دستگاه اگرچه فریبنده  است، اما احتمالا برای اکثریت کاربران چندان قابل استفاده نباشد. همچنین در حال حاضر روز به روز سرعت فروش تبلتها کمتر می‌شود و پیش‌بینی شده آیپد اولین رشد منفی نمودار فروش خود را (از ابتدای تولدش) به زودی تجربه خواهد کرد. 
 
آیا یک آیپد بزرگتر قادر است به داد این بازار کساد برسد؟ یا اینکه خیلی بزرگتر و گرانتر از آن است که شما را به خود جلب کند؟
 
عباس واحدی
 

 
برگرفته از
آیپد پرو
لینک کوتاه

دیدگاه