عرضه Assassin’s Creed جدید در سال ۲۰۱۵

نویسنده:

۰۱:۴۱:۰۰


این نسخه جدید که Victory نام دارد، مهم‌ترین محصول شرکت Ubisoft در سال 2015 خواهد بود. جریان این بازی در انگلستان و Victorian London اتفاق می‌افتد.

Victory نیز همانند نسخه Unity برای پلت‌فرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان ارائه خواهد شد. این بازی مطابق معمول همیشه در پاییز عرضه خواهد شد. طبق خبر منتشرشده، معادلی برای نسخه Rogue وجود نخواهد داشت، در نتیجه کاربران پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 در این زمینه شانسی ندارند.

 Victory توسط Ubisoft Quebec به عنوان گروه سرپرست ساخته شده، اما طبق معمول تعداد زیادی از استودیوهای شرکت Ubisoft در ساخت بازی مشارکت خواهند داشت. این خبر خوبی است؛ زیرا بدین معنی است که استودیوی Montreal می‌تواند استراحت کند و در مورد نحوه متحول ساختن بازی فکر کند.

منبع این خبر سایت Kotaku است که یک ویدئوی 7 دقیقه‌ای از فوتیج این بازی در اختیار دارد؛ به عبارت دیگر، ماکتی از آنچه سازنده بازی قصد ساختش را دارد و به منظور بالا بردن ایده آل‌های خود قبل از سرمایه‌گذاری بر روی ساخت بازی، آن را می‌سازد. این سایت با انتشار چند تصویر از ویدئو، اظهار داشته که این نسخه حتی بهتر از Unity است.

ویدئو نشان می‌دهد این بازی با استفاده از موتور Anvil ساخته می‌شود و یک آدمکش قبل از قبول یک مأموریت، در کوچه‌پس‌کوچه‌های لندن می‌چرخد. برخی از مهم‌ترین جزئیات عبارت‌اند از: این آدمکش قبل از رفتن در داخل جمعیت، کلاه پارچه‌ای خود را با یک کلاه بهتر معاوضه می‌کند، وی از یک ابزار جدید استفاده می‌کند که شبیه یک قلاب لنگرگاه است. همچنین این آدمکش می‌تواند در حال حرکت بر روی وسایل نقلیه به مبارزه بپردازد.

سایت Kotaku قبل از معرفی Unity و Rouge نیز اطلاعاتی راجع به آن‌ها منتشر کرده بود. این موضوع باعث می‌شود که این خبر نیز قابل‌اعتماد باشد.

شرکت Ubisoft در نهایت تأیید کرد که ویدئو موثق است و مراحل تولید یک بازی در Ubisoft Quebec را نشان می‌دهد.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
Assassin’s Creed
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “عرضه Assassin’s Creed جدید در سال ۲۰۱۵”