احتمال عرضه آیفون ۴ اینچی جدید در سال آینده

نویسنده:

۰۲:۰۵:۰۷

گزارش جدید منتشره توسط Electronic Times تایوان حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد در سال آینده آیفون جدیدی با نمایشگر ۴ اینچ راهی بازار کند. اینگونه دیگر کاربران شاکی از اندازه بزرگ آیفونهای جدید، دوباره می‌توانند محصولی در قد و قواره مورد تایید استیوجابز فقید را در دست داشته باشند. این خبرگزاری به نقل از منابعی در کارخانه‌های زنجیره تولید اپل حدس می‌زند در نیمه دوم سال آینده میلادی شاهد عرضه آیفون ۴ اینچی جدید باشیم.
 
متاسفانه هیچ جزئیات دیگری درباره این آیفون اعلام نشده و مشخص نیست که آیفون جدید دنباله رو محصول نسبتا ارزان قیمت 5C خواهد بود یا اینکه قیمتی در حدود همان عموزاده‌های بلندقدش خواهد داشت که تنها تفاوت سخت افزاری آنها تغییر اندازه نمایشگر است. البته عرضه یک آیفون ارزان قیمت همچون iPHone 5C که قطعات درونی همچون آیفون ۶ داشته باشد، می‌تواند کمک خوبی برای جذب طیف تازه‌ای از مصرف کنندگان باشد. به ویژه اینکه احتمالا دارندگان آیفون 5S و 5C را هم به ارتقای اسمارت‌فون‌شان تشویق خواهد کرد.
 
اگرچه جهش در اندازه نمایشگر آیفون در سال جاری با استقبال فراوانی روبرو شد، اما برخی از کاربران قدیمی این شرکت را سرخورده کرد. زیرا آنها توقع داشتند که در کنار آیفونهای ۴.۷ و ۵.۵ اینچی، اپل همچنان به میراث جابز وفادار مانده و مدل ۴ اینچی تازه‌ای را هم راهی بازار کند. البته باید همچنان به دنبال شواهد بیشتر برای تایید این شایعه باشیم. 
 
شما کدام‌یک از اندازه‌های آیفون را ترجیح می‌دهید؟ ۴ یا ۴.۷ یا  ۵.۵ اینچ؟

 
 
عباس واحدی
 
 
برگرفته از
آیفون ۴ اینچی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “احتمال عرضه آیفون ۴ اینچی جدید در سال آینده”