«نازنین بنیادی» هنرپیشه جدید فیلم «بن-هور»

نویسنده:

۰۷:۵۱:۴۸

نازنین بنیادی، بازیگر ایرانی-بریتانیایی نقش «اِستِر» را در این فیلم حماسی روم باستان ایفا خواهد کرد. به گفته منابع، ابتدا گَل گادوت(بازیگر فیلم زن اعجاب‌انگیز-Wonder Woman) برای ایفای این نقش انتخاب شده بوده است.

نازنین بنیادی بازیگر ایرانی الأصل، 34 ساله و متولد تهران است. والدین او در بیستمین روز بعد از تولدش به لندن مهاجرت کردند. او تا ۱۹ سالگی در لندن زندگی می‌کرد و سپس به لس آنجلس آمریکا رفت.

بنیادی برای بازی در نقش یک مأمور CIA در کنار «کلر دِینز» در مجموعه درام و موفق «میهن»(Homeland) شناخته می‌شود. او همچنین در مجموعه‌های «24» و «آشنایی با مادر»(در نقش نورا) هم حضور داشته است. فیلم «بن-هور» مهم‌ترین نقشی است که او از زمان حضورش در فیلم «آیرون من»(2008-نقش آمیرا احمد) بازی می‌کند.

نازنین بنیادی نقش «اِستِر» معشوقه شخصیت اصلی «جودا بن-هور»، نجیب‌زاده‌ای که با خیانت دوستش محکوم به زندگی بردگی می‌شود را بازی خواهد کرد. استر(که نقش او در فیلم بن-هور سال 1959 توسط هایا هاراریت بازیگر فلسطینی الأصل ایفا شده) دختر برده باوفای بن-هور، «سیمونیدس» است.

در فیلم جدید بن-هور، جک هیوستون در نقش جودا بن-هور در کنار بازیگرانی چون مورگان فریمن، اولیویا کوک، پدرو پاسکال و توبی کِبِل ظاهر خواهد شد. «تیمور بِکمامبِتوف» کارگردانی این فیلم را که بر اساس رمانی به همین نام نوشته لو والاس ساخته می‌شود، بر عهده دارد.
ساخت دوباره این فیلم کلاسیک دهه 50، توسط استودیوهای پارامونت و MGM در ماه آوریل گذشته اعلام شد. «بن-هور» در فوریه سال 2016 اکران می‌شود.

پریا پورمند

 

برگرفته از
نازنین بنیادی
لینک کوتاه

دیدگاه