ورود برند «دیوید بکام» به دنیای مد

نویسنده:

۰۱:۵۵:۳۴

دیوید بکام نیز پا جای پای همسر خود ویکتوریا گذاشته و به همراه شریک تجاریش سایمون فولر، مارک تولید لباس مردانه خود را راه اندازی خواهد کرد.
این ستاره پیشین فوتبال، در سال‌های قبل خط تولید لباس زیر مردانه خود را با همکاری برند H&M به راه انداخته و سابقه کار خود در دنیای مد و لباس را با همکاری‌های متعددی با برندهایی چون آدیداس و بل‌استف افزایش داده است، اما داشتن یک برند مخصوص به خود، حرکت کاملا جدیدی برای بکام است.

 بکام قراردادی با «گلوبال برَندز» بسته است. این شرکت، شاخه‌ای فرعی از شرکت هنگ کنگی «لی و فونگ» تولید و پخش کننده بسیاری از برندهای معروف است و برای بیش از 350 برند از جمله کلوین کلاین، تامی هیلفیگر و نیو بالانس کالا تولید می‌کند. «گلوبال برندز» قصد توسعه تجارت خود را با خلق برندهای جهانی عظیم در همکاری با ستاره‌های دنیای ورزش و سرگرمی دارد و دیوید بکام، به خوبی در این دسته می‌گنجد.

«سایمون فولر» شریک و مشاور قدیمی دیوید و ویکتوریا بکام و یکی از عوامل اصلی اداره برند لباس زنانه ویکتوریا بکام و موفقیت آن است. درک قوی فولر از جامعه مصرف کننده و استعدادش در ترکیب با تجربه گلوبال برندز در تولید، پخش و طراحی کالا، امتیاز بزرگی برای دیوید بکام است.

«بروس راکوویتز» مدیر اجرایی گلوبال برندز بکام را ستوده و می‌گوید:"من برای مدت زیادی این قابلیت او را که می‌تواند محدودیت‌ها را کنار بزند و در ورزش و مد گرایشات جدیدی به وجود آورد تحسین کرده‌ام. من می‌دانم که به همراه شهرتی که دیوید دارد و تجربه و استعداد فوق‌العاده سایمون در زمینه تجارت، همکاری ما در این پروژه بسیار موفقیت آمیز خواهد بود."

پریا پورمند

 

برگرفته از
دیوید بکام
لینک کوتاه