تأخیر مجدد در ارائه بازی The Witcher 3

نویسنده:

۰۸:۴۴:۴۵


شرکت CD Projeckt RED، یک نامه سرگشاده به طرفداران بازی The Witcher 3 ارسال کرد و بدین وسیله تأخیر در عرضه بازی را اعلام نمود. طبق گفته این شرکت، این بازی در تاریخ 19 ماه مه سال 2015 و با 12 هفته تأخیر از تاریخ قبلی عرضه بازی، ارائه خواهد شد.

این شرکت طی این ایمیل گفت: «از زمانی که کار بر روی بازی The Witcher 3: Wild Hunt را شروع کردیم، می‌دانستیم که این بازی به تلاش زیادی نیاز دارد. ما می‌خواستیم و هنوز می‌خواهیم یک تجربه شگفت‌انگیز برای شما فراهم آوریم؛ یک ماجرای حماسی در یک دنیای بزرگ و کاملاً باز و فانتزی. سایز بازی و پیچیدگی آن، ویژگی‌های مهم عنوان بازی بر روی روند تولید تأثیر مهمی داشته است. حالا در حال اتمام مراحل کار هستیم؛ اما متوجه شدیم بسیاری از جزئیات بازی باید اصلاح شوند. زمانی که مهم‌ترین بازی در تاریخ استودیوی خود را ارائه می‌کنیم، باید کاملاً مطمئن باشیم که بازی تا حد امکان باگ ندارد تا شما از کل بازی لذت ببرید. با توجه به این مسئله، یک بار دیگر بارکاری فعلی و ظرفیت گروه برای انجام کارها را بررسی کردیم. اگرچه همه افراد با سرعت هر چه تمام کار می‌کنند، اما به این نتیجه رسیدیم که  12 هفته بیشتر به زمان نیاز داریم. در نتیجه زمان ارائه بازی The Witcher 3: Wild Hunt را به 19 ماه مه سال 2015 تغییر دادیم. ما از شما عذرخواهی می‌کنیم. ما در انتخاب تاریخ ارائه بازی عجله کرده بودیم. این تجربه سختی برای ما است؛ تجربه‌ای که در‌ آینده به یاد خواهیم داشت. ما می‌خواهیم این بازی را به بهترین بازی که تاکنون تجربه کرده‌اید، تبدیل کنیم. به کار خود ادامه می‌دهیم تا به این مهم دست یابیم. در نتیجه از شما عذرخواهی کرده و می‌خواهیم که به ما اعتماد کنید».

این بار دومی است که تاریخ ارائه بازی The Witcher 3: Wild Hunt تغییر می‌کند. بار اول، قرار بود این بازی اواخر سال 2014 ارائه شود؛ اما تاریخ آن به ماه فوریه سال 2015 تغییر داده شد.

پریا اقدامی
 
 

برگرفته از
The Witcher 3
لینک کوتاه