گوشی هوشمند لامبورگینی!

نویسنده:

۰۳:۳۹:۴۰

این گوشی هوشمند نشان می‌دهد که چقدر خاص هستید و با بقیه فرق دارید! تنها ۱۹۴۷ دستگاه از این گوشی هوشمند اندرویدی ساخته خواهد شد، در نتیجه می‌توانید مطمئن باشید که با کسی مواجه نمی‌شوید که از این مدل گوشی استفاده کند. قیمت این گوشی هوشمند ۶۰۰۰ دلار است. بدنه این گوشی با چرم پوشیده شده و لبه‌های آن استیل است. به همین دلیل این گوشی مردانه به نظر می‌رسد و حالت مردانگی شما را افزایش می‌دهد. این گوشی لوکس‌ترین عکس سلفی جهان را نیز می‌گیرد؛ احتمالاً چون با دوربین یک گوشی لوکس گرفته می‌شود، لوکس‌ترین سلفی نامیده می‌شود!

این گوشی که 88 Tauri نام دارد و ساخت شرکت Tonino Lamborghini است و در واقع با شرکت خودروسازی اتومبیل‌های لوکس لامبورگینی ارتباطی ندارد. این نام از پسر مؤسس شرکت خودروسازی لامبورگینی گرفته شده است. با این که مشخصات این گوشی با توجه به قیمتی که دارد، احتمالاً برایتان مهم نیست؛ اما گفتنش بهتر از نگفتنش است. گوشی 88 Tauri یک صفحه‌نمایش ۵ اینچی ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ دارد و از یک پردازشگر چهار هسته‌ای 2.3GHz مدل Snapdragon 801، رم ۳ گیگی و حافظه ۳۲ گیگی بهره می‌برد.

پس گول ظاهر این گوشی را نخورید، قطعات داخلی آن خاص نیستند و تفاوتی با گوشی‌های هوشمند معمولی ندارند. این گوشی قرار است ماه آینده برای فروش عرضه شود. 

پریا اقدامی
برگرفته از
88TAURI LAMBORGHINI
لینک کوتاه

دیدگاه