پایان پژمان!

نویسنده:

۰۹:۵۲:۴۷


از سال گذشته و پیش از شروع سریال پژمان صحبت‌هایی مبنی بر انتشار آلبوم موسیقی او مطرح بود؛ اما با شروع ضبط تا امروز خبرهای مربوط به آن تحت‌الشعاع بازیگری او در تلویزیون قرار گرفت. این روزها که رسانه‌ها به دلیل بازیگری به سراغ او می‌روند، با او در مورد آلبوم موسیقی‌اش گفت‌وگویی انجام دادیم. جمشیدی درباره همکارانش در این آلبوم گفت: عبدالجبار کاکایی، روزبه بمانی، فریدون آسرایی، مانی رهنما، مهدی یراحی، سیروان خسروی، زانیار خسروی، زهرا عاملی، فرشاد فارسی و اشکان خشایی برخی از عزیزانی هستند که در بخش ترانه‌سرایی و آهنگسازی و تنظیم آلبوم حضور دارند.
پژمان جمشیدی همچنین درباره زمان توزیع آلبومش گفت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، سعی می‌کنیم پس از ماه صفر آلبوم را روانه بازار کنیم.
پژمان جمشیدی همچنین از نظرات مثبت مردم درباره سریال در صفحه اجتماعی خود در فیس‌بوک سخن گفت و شقایق دهقان نیز تاکید کرد: با وجود سریال‌های موفقی که کار کرده فکر می‌کند پژمان یک پدیده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، نقد و بررسی سریال پژمان با حضور سروش صحت کارگردان، محسن چیگنی تهیه‌کننده، مهراب قاسم خانی نویسنده و پژمان جمشیدی، شقایق دهقان و رضا کریمی بازیگران در ساختمان تولید صدا و سیما برگزار شد.
پژمان جمشیدی در صحبت‌هایش از عوامل سریال خود تشکر کرد و گفت: اسامی بزرگی که در این کار بودند، حاضر شدند با یک نابازیگر همبازی شوند. وی در پاسخ به اینکه آیا این سریال را به نفع فوتبال می‌داند یا خیر؟ افزود: من در صفحه‌ام در فیس‌بوک پیام‌هایی داشتم که این را ثابت می‌کرد و برخی از مردم گفته بودند حالا دیگر فوتبال را طور دیگری می‌بینند و فوتبالیست‌ها از اوج پایین آمده و هم ردیف خود مردم هستند؛ افرادی که قبل و بعد از دوره‌ای که بازی می‌کنند در سطح مردم جامعه هستند و زندگی عادی خود را ادامه می‌دهند. 
وی افزود: همان‌طور که زمان خداحافظی پژمان با فوتبال من دیدم که شیوه زندگی او تغییر کرد و ماشینی که حتی نمی‌دانستم نامش چیست جایش را به ماشین‌های دیگر داد و ایده اولیه این کار متعلق به او بود. پدر و مادر من از طرفداران همیشگی فوتبال بودند و حتی فدراسیون می‌رفتند اسم من را هم از مهراب شاهرخی گرفتند؛ اما ما پرسپولیسی‌های منطقی هستیم؛ برای همین حسادت جمشیدی به خسرو حیدری را نشان می‌دهیم.
برگرفته از
سریال پژمان
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه