Slimger، باتری قابل حمل نازک که در کیف پولتان جا می‌گیرد

نویسنده:

۱۱:۵۶:۴۸

باتری‌های پرتابل فعلی معمولا بزرگ و ضخیم هستند و برای حمل آنها لازم است کیفی به همراه داشته باشید. اما اسلیمگر قرار است بسیار نازک باشد. به گونه‌ای که در کیف پول یا جیب پیراهن شما هم به راحتی جا بگیرد. گفته می‌شود این باتری قابل حمل ابعادی تقریبا به اندازه یک کارت بانکی خواهد داشت که اندکی ضخیم‌تر شده است. شرکت سازنده این دستگاه وعده داده از ماه آینده آن را راهی بازار خواهد کرد.
 
این ابزار شارژ که اندکی بزرگتر از یک کارت اعتباری است، درون خود یک کابل شارژ را هم جای داده تا کاربران دیگر نیازی به حمل جداگانه کابل شارژ نداشته باشند. مدل Slimger-u قرار است با پورت micro USB عرضه شود که با اکثر ابزارهای موبایل امروزی سازگار است. همچنین مدل Slimger-i با پورت لایتنینگ عرضه می‌شود و برای دارندگان آیفون ۵ و بالاتر مناسب است.
 
این ابزار با ابعاد ۹۲ در ۶۶ در ۴.۸ میلیمتر تولید شده و تنها ۵۴ گرم وزن دارد. بدنه آن از آلومینیوم آنودیزه ساخته شده و توان ۱۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی را در خود ذخیره می‌کند. برای اینکه Slimger را به طور کامل شارژ کنید، به زمانی بیش از یک ساعت نیاز دارید. و این دستگاه می تواند طی نیم ساعت آیفون ۶ شما را کامل شارژ کند.
 
اسلیمگر در ۵ رنگ مشکی، سفید، آبی، صورتی و زرد عرضه خواهد شد.  تامین سرمایه این پروژه در سایت Indiegogo با موفقیت به پایان رسیده و کامل شده است. البته علاقه‌مندان هنوز فرصت دارند با پرداخت ۵۴ دلار این محصول را در هر رنگی پیش خرید کنند.

عباس واحدی

برگرفته از
Slimger
لینک کوتاه

دیدگاه