حضور متیو مک‌کاناهی، چارلیز ترون و رالف فینس در انیمیشن «کوبو و دو ریسمان»

نویسنده:

۱۲:۵۳:۳۴

«کوبو و دو ریسمان» (Kubo and the Two Strings) اولین فیلم از سه فیلم انیمیشنی است که این دو شرکت با همکاری یکدیگر خواهند ساخت. داستان این پروژه در ژاپن باستان اتفاق می‌افتد و جمعی از ستارگان هالیوودی از جمله متیو مک کاناهی(بازیگر برنده اسکار سال 2014)، چارلیز ترون، رونی مارا، رالف فیِنس و برندا واکارا در جمع صداپیشگان این فیلم انیمیشن دیده می‌شوند. «آرت پارکینسون» که برای بازی در نقش «ریکون استارک» پسر کوچک خانواده استارک در مجموعه تلویزیونی «Game of Thrones» شبکه HBO شناخته می‌شود، صداپیشگی نقش اصلی «کوبو» را بر عهده دارد.

«ترَویس نایت» سرپرست و سخنگوی استودیو لایکا، کارگردانی این پروژه را در دست گرفته و این اولین تجربه او در این زمینه است. فیلمنامه این انیمیشن توسط مارک هِیمز و کریس باتلر(نویسنده و کارگردان پارانورمن) نوشته شده است؛ «کوبو و دو ریسمان» داستان پسر مهربانی به نام کوبو است که در دهکده‌ای ساکت و آرام در کنار دریا زندگی محقری را می‌گذراند و عاشقانه مراقب مادرش است. اما ناگهان روحی از گذشته بر او ظاهر می‌شود تا از او و خانواده‌اش انتقام بگیرد و کوبو ناگهان خود را در محاصره و تلاش برای فرار از دست خدایان و هیولاها می‌بیند.

ترویس نایت علاوه برکارگردانی، تهیه کنندگی انیمیشن «کوبو و دو ریسمان» که ترکیبی از انیمیشن سه بعدی و استاپ-موشن خواهد بود را به همراه آریتن ساتنر(پارانورمن) بر عهده دارد. تاریخ اکران این فیلم برای نوزدهم آگوست سال 2016 برنامه ریزی شده است. مانند دیگر پروژه‌های مشترک لایکا و فوکوس، باکسترولز(2014)، کارولاین(2009) و پارانورمن(2012) شرکت فوکوس پخش این فیلم را در آمریکا بر عهده می‌گیرد در حالی که شرکت یونیورسال پیکچرز مسئولیت اکران جهانی آن را در دست خواهد گرفت.
دو استودیو لایکا و فوکوس در ماه اکتبر ادامه همکاری با یکدیگر را برای ساخت 3 فیلم انیمیشن دیگر اعلام کردند و «کوبو و دو ریسمان» اولین فیلم این مجموعه خواهد بود.

پریا پورمند
 

برگرفته از
Focus Features, Laika Ink
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “حضور متیو مک‌کاناهی، چارلیز ترون و رالف فینس در انیمیشن «کوبو و دو ریسمان»”