«تیم برتون» و «هلنا بونهم کارتر» از یکدیگر جدا شدند

نویسنده:

۰۵:۰۴:۵۹

نماینده هلنا بونهم کارتر به مجله پیپل می‌گوید که این زوج «اوایل امسال دوستانه از یکدیگر جدا شده» و به زندگی مشترک 13 ساله خود پایان داده‌اند. او همچنین اشاره کرد که از مردم و رسانه‌ها درخواست دارد تا به حریم شخصی آن‌ها و فرزندانشان در این زمان حساس احترام بگذارند.

این زوج هنرمند، در طی فیلم برداری فیلم «سیاره میمون‌ها» در سال 2001 که کارگردانی آن را تیم برتون بر عهده داشت و هلنا بونهم کارتر در آن نقش «آری» دختر «سناتور ساندار» را بازی می‌کرد، با یکدیگر آشنا شدند.

از آن زمان این دو در بسیاری از پروژه‌ها با یکدیگر همکاری کرده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به «سویینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان فلینت»(به کارگردانی تیم برتون و محصول سال 2007) و «آلیس در سرزمین عجایب»(محصول سال 2010) اشاره کرد. در هر دوی این فیلم‌ها، جانی دپ بازیگر محبوب و دوست خانوادگی تیم برتون و هلنا بونهم کارتر نیز ایفای نقش می‌کند.
هلنا بونهم کارتر 48 ساله و تیم برتون 56 ساله در طی رابطه‌شان در هامپستد، لندن شمالی زندگی می‌کردند و دارای دو فرزند به نام‌های «بیلی رِی»(10 ساله) و «نل»(7 ساله) هستند. در مورد این که در شرایط زندگی آن‌ها تغییری ایجاد خواهد شد هنوز خبری اعلام نشده است.

تیم برتون کارگردان، تهیه‌کننده، نویسنده، طراح، نقاش و شاعر آمریکایی است. تیم برتون به دلیل دیدگاه متفاوت، سبک ویژه و منحصر به ‌فرد در فیلمسازی و طراحی شخصیت‌هایی عجیب و متفاوت معروف شده‌است و از برجسته‌ترین کارگردان‌ها به شمار می‌رود. از جمله فیلم‌های او می‌توان به  بیتل جوس، ادوارد دست قیچی، کابوس قبل از کریسمس، اد وود، اسلیپی هالو، عروس مرده، بتمن و چارلی و کارخانه شکلات سازی اشاره کرد. او تا به حال چندین باز نامزد دریافت جایزه اسکار و گلدن گلوب شده است.

پریا پورمند

 

برگرفته از
جدایی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«تیم برتون» و «هلنا بونهم کارتر» از یکدیگر جدا شدند”