تاریخ اکران و کارگردان جدید «پیشتازان فضا ۳» مشخص شد

نویسنده:

۰۷:۳۱:۱۷


تاریخ اکران فیلم «پیشتازان فضا 3»(Star Trek 3) مشخص شد و این فیلم پرطرفدار در تاریخ 8 جولای سال 2016 بر روی پرده نقره‌ای سینماهای آمریکا نمایش داده می‌شود.

پارامونت پیکچرز این خبر را روز سه شنبه اعلام کرد و تاریخ اکران سومین فیلم سری جدید پیشتازان فضا، مصادف با پنجاهمین سالگرد پخش اولین قسمت مجموعه تلویزیونی «پیشتازان فضا» با بازی «ویلیام شَتنِر» در نقش «کاپیتان کِرک» و «لئونارد نیموی» در نقش «اسپاک» افسر اول او با گوش‌های نوک تیزش است.

دو فیلم اول سری جدید مجموعه «پیشتازان فضا» توسط جی.جی آبرامز، کارگردان به نام هالیوودی ساخته شده اما «جاستین لین» که برای کارگردانی چند فیلم از مجموعه «Fast and Furious» شناخته می‌شود، کارگردانی فیلم سوم را بر عهده گرفته است. او جانشین «روبرتو اورچی» شده است که در ابتدا کارگردان این فیلم معرفی شد اما اکنون تنها تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد.
جی.جی. آبرامز که «پیشتازان فضا» را بر اساس مجموعه تلویزیونی محبوب دهه 70 و فیلم‌های اولیه این مجموعه دوباری سازی کرد همچنان به عنوان یکی از تهیه کنندگان فیلم جدید حضور دارد. او هم اکنون مشغول کارگردانی فیلم «جنگ ستارگان: اپیزود هفتم-نیرو برمی‌خیزد» است که در تاریخ 18 دسامبر سال 2015 اکران می‌شود.
جزییات داستان فیلم «پیشتازان فضا 3» هنوز اعلام نشده اما زاکاری کویینتو و کریس پاین همانند دو فیلم قبلی «پیشتازان فضا»(2009) و «پیشتازان فضا: به سوی تاریکی»(2013) به ترتیب در نقش‌های اسپاک و کاپیتان کرک بازی خواهند کرد.

بر اساس آمار سایت «boxofficemojo.com» مجموعه فیلم‌های «پیشتازان فضا» به طور کلی از سال 1979 تا به حال بیش از 1.2 میلیارد دلار فروخته‌اند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
پیشتازان فضا
لینک کوتاه

دیدگاه