بدترین بازی‌های ویدئویی سال ۲۰۱۴

نویسنده:

۱۲:۰۱:۳۶


در واقع هیچ‌کس از ابتدا قصد ندارد که بازی بدی بسازد؛ اما طراحی نامناسب، گرافیک‌هایی که باگ دارند و جریان بازی نامناسب به طریقی پیش می‌آیند و در مورد بازی‌هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، می‌توان گفت این بدشانسی‌ها به میزان زیادی پیش آمده‌اند.
Dungeon Keeper
اگر ۵۰ جواهر به من بدهید، به شما می‌گویم که چرا این بازی با رده‌بندی سنی بالای ۱۷ سال، جزو بدترین بازی‌های سال محسوب می‌شود. شما می‌توانید با صرف ۱۰ سکه طلا، ۵ تکه جواهر به دست آورید و اگر اینجا کلیک کنید، شما می‌توانید بسته‌های متعددی از سکه‌های طلا را با قیمت ۴.۹۹ دلار بخرید. یا این که بازی را ادامه دهید. اگرچه برای این که بتوانید بیشتر از ۵ بار در روز بازی کنید، به چند تکه جواهر قرمز نیاز خواهید داشت. برای به دست آوردن این جواهرهای قرمز باید ۱۲ تکه جواهر صرف کنید. آیا به خاطر دارید چه زمانی می‌توانید یک بازی ویدئویی را دانلود و بازی کنید؟ اگر می‌خواهید به یاد آورید، باید ۱۰۰ مروارید مشکی رنگ خرج کنید. آیا کارت اعتباری شما در دسترستان قرار دارد؟
Sonic Boom: Rise of Lyrics
شرکت Sega به جای این که اجازه دهد Sonic از دوران بازنشستگی خود لذت ببرد، وی را در بازی‌های بد به کار گرفته است. سال ۲۰۱۴ اهالی این شرکت بسیار بیشتر از ظرفیت خودشان عمل کردند. جدیدترین شکست این شرکت، Sonic Boom: Rise of Lyrics، بخشی از یک مجموعه رسانه‌ای است که شامل یک برنامه تلویزیونی، کتاب‌های کمدی، خط تولید اسباب‌بازی و بازی‌ها است. هیچ‌گاه گسترش محصولات در این حد نمی‌تواند باعث ایجاد یک بازی ویدئویی خوب شود. پلت‌فرم مشکل‌دار این بازی، اکشن تکراری و شخصیت‌های آزاردهنده باعث می‌شود که این بازی در این لیست قرار گیرد.
SoulCalibur: Lost Swords
شمشیرها تنها چیزهایی نیستند که شرکت BandaiNamco به هنگام ساخت این بازی از دست داد. این شرکت با تبدیل به یک بازی سنگین که زمان آماده شدن آن بسیار طولانی است، هدف بازی SouldCalibur را گم کرد.
Rambo: The Video Game
آیا بازی Ikari Warriors را به یاد دارید؟ یک بازی مبتنی بر سکه و قدیمی که یک جوی استیک کوچک داشت و از بازی دو نفره پشتیبانی می‌کرد. این بازی جدید کاملاً با آن تفاوت دارد. بیشتر بخش‌های آن بسیار وحشتناک است. بخش‌هایی از این بازی شما را یاد فیلم‌های Rambo می‌اندازد.
Escape Dea Island
این بازی یک بازی زامبی است که پر از باگ است. بدتر از همه اکشن خسته‌کننده بازی است. جستجوهای بی پایان و بیهوده نیز بسیار زجرآور است. گرافیک بازی نیز بسیار بد است. در واقع نمی‌توانیم تصمیم بگیریم کدام بخش این بازی از همه بدتر است.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
بدترین بازی‌ها
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “بدترین بازی‌های ویدئویی سال ۲۰۱۴”