امیلی بلانت: «بازی در فیلم‌های ماروِل را رد کردم»

نویسنده:

۱۱:۳۴:۵۱


امیلی بلانت بازیگر انگلیسی که هم اکنون فیلم موزیکال «درون جنگل»(Into the Woods) از کمپانی دیسنی را بر پرده سینماها دارد، در مصاحبه‌ای فاش کرد که بازی در دو نقش مهم مجموعه فیلم‌های مارول را رد کرده است. با این حال او شایعات پخش شده در مورد بازی در نقش «کاپیتان ماروِل»(Captain Marvel)-اولین فیلم ماروِل با محوریت یک ابرقهرمان مونث- را تکذیب کرد.

او گفت: "کسی رسماً به من چنین نقشی را پیشنهاد نکرده و من نمی‌توانم چیزی را تأیید کنم. فکر می‌کنم این‌ها همه ساخته ذهن طرفداران است که همیشه جالب است. اما بازی در نقش کاپیتان مارول رسماً به من پیشنهاد نشده است."

با این حال امیلی بلانت این موضوع که بازی در دو نقش «پگی کارتر» و «بیوه سیاه»(Black Widow) به او پیشنهاد شده را تأیید کرد. این نقش‌ها در مجموعه فیلم‌های مارول و کاپیتان آمریکا توسط «هِیلی اَت‌وِل» و «اسکارلت جوهانسون» ایفا شده‌اند. بلانت در این مورد می‌گوید: "این نقش‌ها هر دو در زمان بدی به من پیشنهاد شدند. برنامه من پر بود و نتوانستم بازی در هیچ‌کدام از آن‌ها را قبول کنم. تنها مشکل برنامه من بود، اما فکر می‌کنم درست نباشد که در مورد بازی در این نقش‌ها صحبت کنم؛ چون ممکن است در مقابل هنرپیشگانی که این نقش‌ها را بازی کرده‌اند، غیر منصفانه به نظر برسد. آن زمان برای من زمان درستی برای ایفای این نقش‌ها نبود."

امیلی بلانت 31 ساله که بیشتر برای بازی در فیلم‌های «شیطان پرادا می‌پوشد»(Devil Wears Prada)(2006)، «لوپر»(Looper)(2012) و «لبه فردا»(Edge of Tomorrow)(2014) شناخته می‌شود، در فیلم بعدیش که «سیکاریو»(Sicario) نام دارد، در نقش یک مأمور جوان اف.بی.آی بازی می‌کند.

پریا پورمند

برگرفته از
امیلی بلانت
لینک کوتاه

دیدگاه