بونو: «ممکن است نتوانم هرگز گیتار بنوازم»

نویسنده:

۰۳:۵۰:۰۲

بونو خواننده گروه U2 که در سال 2014 جنجال زیادی را با انتشار آلبوم جدیدش به صورت رایگان بر روی آیتونز برانگیخت، در پستی در وبسایت این گروه که در مورد دستاوردهایشان در سال 2014 بود، می‌نویسد: "روند بهبودی من دشوارتر از آن چیزی است که تصور می‌کردم. در حال حاضر که مشغول نوشتن این پست هستم، مشخص نیست که دوباره بتوانم گیتار بنوازم یا نه. با این حال گروه به من یادآوری کرده‌اند که گروه و تمدن بشری به گیتار زدن یا نزدن من بستگی ندارند!"

در زمان آغاز کار گروه U2، بونو هم برای این گروه گیتار می‌نواخت اما حالا به ندرت این کار را انجام می‌دهد و فقط خوانندگی را به عهده دارد.
حادثه دوچرخه سواری که در آن بونو از روی دوچرخه‌اش در سنترال پارک نیویورک افتاد و آن طور که می‌گوید «استخوان بازویش از کتش بیرون زد» در ماه نوامبر رخ داد و آن گونه که می‌گوید، حالا «بازیویی تیتانیومی دارد». او که در حین حادثه بیهوش شده بود، هیچ ایده‌ای در مورد این که چگونه این حادثه رخ داده ندارد.

بونو در این پست اشاره می‌کند که این نامه، آخرین پستی خواهد بود که از او در نیمه اول سال 2015 خواهیم دید و او علاوه بر «خواندن و زمزمه کردن آهنگ‌ها برای خودش» و بهبودی، برای اجرای کنسرت‌های U2 آماده خواهد شد. او اضافه می‌کند که در انظار عمومی ظاهر نخواهد شد زیرا برای تور خود را آماده می‌کند.

در این نامه همچنین به ماجرای انتشار رایگان آلبوم گروه U2 که «Songs of Innocence» نام دارد اشاره شده است. این آلبوم که به صورت رایگان بر روی آیتونز منتشر و برای کاربرانش به صورت خودکار دانلود شد، اعتراض کاربران اپل را در سراسر جهان به صورت گسترده برانگیخت تا جایی که شرکت اپل برای پاک کردن این آلبوم از روی آیتونز، صفحه راهنمایی ایجاد کرد.
 

برگرفته از
بونو
لینک کوتاه

دیدگاه