لیام نیسون: «فیلم‌های Taken عامل ترس مردم از هواپیما هستند»

نویسنده:

۰۴:۴۱:۲۰

لیام نیسون بازیگر ایرلندی در مصاحبه‌ای فاش کرد که نامه‌ای از یک معلم مدرسه در تگزاس دریافت کرده با این مضمون که والدین شاگردان کلاسش بعد از دیدن فیلم «ربوده شده 2»(Taken 2)، سفر آن‌ها به اروپا را کنسل کرده‌اند.

او در برنامه «گراهام نورتون» گفت: "چند روز پیش نامه‌ای از یک معلم در تگزاس به دستم رسید که قصد داشته 60 دانش آموزش را به اروپا ببرد و خانواده 40 نفر از آن‌ها اجازه رفتن به فرزندانشان را ندادند چون فیلم «ربوده شده 2» را دیده بودند. او امسال هم قصد داشته تا 20 نفر از آن‌ها را به سفر ببرد و تمامی خانواده‌ها گفته‌اند: نه! چون ما همه آن فیلم را دیده‌ایم!»

لیام نیسون 62 ساله می‌گوید که بعد از اکران فیلم دوم «ربوده شده» میلی به بازی در فیلم سوم این مجموعه نداشته، زیرا تم تکراری فیلم‌نامه به نظرش تحقیرکننده می‌آمده است: "من فکر می‌کردم که در فیلم دوم کسی ربوده نمی‌شود و گفتم اگر این اتفاق در فیلم سوم هم بیفتد، من در آن بازی نمی‌کنم. تکرار این موضوع هم برای تماشاگران و هم برای من تحقیرآمیز است. اما در فیلم سوم داستان جالب است و من به جای این‌که شکارچی باشم، شکار می‌شوم."

فیلم «ربوده شده2» همچنان داستان مأمور CIA برایان میلز(با بازی لیام نیسون) و همسرش دنبال می‌کند که توسط پدر یک گروگان‌گیر ربوده می‌شوند. اما در فیلم سوم این مجموعه که در تاریخ 9 ژانویه امسال اکران می‌شود، برایان میلز متهم به انجام قتلی بی‌رحمانه است.

اولین فیلم مجموعه ربوده شده (Taken) در سال 2009 اکران شد و محصول مشترک آمریکا و فرانسه است. این فیلمی اکشن/هیجانی توسط «پیر مور» کارگردانی شده و لیام نیسون، فمکه جانسون و مگی گریس در آن به بازی پرداخته‌اند. فیلم‌نامه «ربوده شده» را لوک بسون، کارگردان مشهور فرانسوی نوشته است.

 

برگرفته از
لیام نیسون
لینک کوتاه

دیدگاه