اپل واچ زودتر از انتظار به اروپا خواهد رفت

نویسنده:

۱۲:۵۴:۴۲

با نگاهی به صفحه اپل‌واچ در سایت اپل درمی‌یابید که این شرکت لحن صحبت خود درباره این محصول و زمان عرضه آن در اروپا را اندکی تغییر داده است. قبلا آنها به زمان «عرضه در ۲۰۱۵» اشاره کرده بودند. اما اکنون اپل می‌گوید «اوایل ۲۰۱۵» اپل‌واچ را راهی بسیاری از شرکتهای اروپایی خواهد کرد. اگرچه این عبارت نمی‌تواند نشان‌دهنده زمان معینی برای عرضه این محصول باشد. اما حداقل می‌توان اطمینان داشت که در اروپا هم همزمان با آمریکا راهی بازار می‌گردد.
 
این تغییرات در سایت اپل اکنون در انگلیس، فرانسه، آلمان، اسپانیا و ایتالیا قابل مشاهده است.
 
هنوز زمان مشخصی برای عرضه اپل‌واچ در هیچ نقطه دنیا (و حتی آمریکا) اعلام نشده. اما بسیاری از پیش‌گویان تکنولوژی انتظار دارند که در بهار ۲۰۱۵ شاهد رونمایی رسمی این محصول باشیم. البته برخی هم معتقدند زودتر از روز ولنتاین نباید چنین انتظاری داشت.
 
این تغییر اندک در گفتمان سایت اپل می‌تواند به این معنی باشد که اپل با فشار بسیار زیاد بر زنجیره تامین و تولیدش، تصمیم دارد عرضه این محصول را گسترده‌تر روشهای پیشینش آغاز کند. 
 
البته به این نکته هم باید توجه داشت که قرار است برخی ساعتهای هوشند اپل از صفحه محافظ یاقوت کبود بهره ببرند. ماده‌ای که اپل پیش از این هم در تامین آن با مشکلاتی روبرو بوده است.  لذا عرضه در اوایل ۲۰۱۵ به این معنی هم می‌تواند باشد که ابتدا قرار است نسخه اسپورت اپل واچ راهی بازار شود و عرضه مدلهای گرانقیمت با مقداری تاخیر همراه گردد.

 

برگرفته از
Apple Watch
لینک کوتاه

دیدگاه