واکمن جدید سونی

نویسنده:

۰۸:۳۸:۲۵

این واکمن در واقع دومین دستگاه از سری واکمن (Walkman) است که در عرض چند ماه پس از معرفی A17 در سپتامبر سال 2014، ارائه خواهد شد. دستگاه جدید واکمن شبیه طرح‌های کلاسیک سونی است و پوسته‌ای قوس‌دار به رنگ مشکی مات دارد که در بخشی از آن یک ورودی هدفون به رنگ طلایی خودنمایی می‌کند. دکمه‌های کنترل این دستگاه در بخش کناری قرار گرفته‌اند که نسبتاً عجیب است. به نظر می‌رسد این دستگاه، تکامل دستگاه ZX1 است که در بریتانیا با قیمت 841 دلار به فروش می‌رسد.

واکمن جدید احتمالاً در ویدئوی Welcome to the New World این شرکت نمایش داده شده است. تصور می‌شد شرکت سونی در این ویدئو به یک گوشی جدید اشاره دارد که از اندروید 5.0، صفحه‌نمایشی روشن و صدای باکیفیت برخوردار است؛ اما بسیاری از این نشانه‌ها را می‌توان به دستگاه جدید واکمن نیز نسبت داد. اگر A17 را در نظر بگیریم، احتمالاً واکمن جدید بر روی صدای باکیفیت تمرکز خواهد کرد. اخیراً شرکت سونی سعی کرده تا تولدی دوباره در دنیای صدا ایجاد کند و از فایل‌های صوتی 24 بیتی، 192 کیلوهرتزی و تقویت‌کننده‌های باکیفیت بهره ببرد.

البته شواهد کوچکی وجود دارد که نشان می‌دهد افراد می‌توانند یک واکمن خاص را به همراه گوشی هوشمندی که کیفیت صدایی یکدست و مختص خود را دارد، بپذیرند؛ اما این به معنی بازگشت شکوهمند به دورانی است که شرکت سونی با طراحی‌های عجیب و جالب خود، توجه افراد را جلب می‌کرد.

برگرفته از
Walkman
لینک کوتاه

دیدگاه