«پوست و استخوان»: اپلیکیشن جدیدی موزه تاریخ طبیعی آمریکا

نویسنده:

۰۸:۵۵:۵۳

اپلیکیشن جدید «پوست و استخوان» به صورت رایگان بر روی اپ استور قابل دریافت است و کاربران آن می‌توانند همانند بازدیدکنندگان «سالن استخوان» این موزه که در آن حدود 300 اسکلت از گونه‌های مختلف مهره‌داران وجود دارد، گونه‌های مختلف را بررسی کنند. در این اپلیکیشن، 13 اسکلت مختلف با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته سه بعدی زنده شده و به حرکت در می‌آیند. در این اپلیکیشن، جزییات بسیاری در مورد گونه‌های مختلف و این که آن‌ها چگونه به نظر می‌رسند و چگونه حرکت می‌کنند و یا چگونی سیستم اسکلتی آن‌ها درج شده است.

رابرت کاستلو، تهیه کننده این اپ و یکی از مسئولین موزه تاریخ طبیعی می‌گوید: "این اپلیکیشن تماما در مورد داستان‌های ناگفته یکی از شاخص‌ترین مجموعه‌های موزه ماست. این اپلیکیشن، گونه‌هایی متفاوت از خفاشان خون‌آشام گرفته تا گربه ماهی‌های میسیسیپی را در برمی‌گیرد و اطلاعات مهمی را در مورد زندگی مهره داران در قالب روش‌هایی جالب و هیجان انگیز در اختیار کاربران می‌گذارد."

کاربران و بازدیدکنندگان موزه بعد از نصب اپلیکیشن «پوست و استخوان» می‌توانند حیوان مورد علاقه‌شان را از میان نقشه سالن موزه انتخاب کنند. هر حیوان لیستی از ویدیوها، انیمیشن‌ها و فعالیت‌های مختلف را در کنار خود دارد و انواع بازی‌ها نیز در کنار آن گنجانده شده است. ساخت اپلیکیشن «پوست و استخوان» 2 سال طول کشیده و مدلینگ 3 بعدی استفاده شده در آن هم در خود موزه انجام شده است

«سالن استخوان» موزه اسمیتسونیان که در سال 1881 افتتاح شد، یکی از قدیمی‌ترین و موفق‎ترین سالن‌های این موزه است که توانسته برای سال‌ها و دهه‌های بسیاری، هزاران هزار بازدید کننده را به خود جذب کند و مجموعه‌ای منحصر به فرد از اسکلت‌ گونه‌های مختلف جانوری را در بر می‌گیرد.


برگرفته از
پوست و استخوان
لینک کوتاه

دیدگاه