مراحل شخصی خود را در بازی «Adventure Time Game Wizard» بسازید!

نویسنده:

۱۲:۵۱:۱۶

بازی «Adventure Time Game Wizard» علاوه بر دادن فرصت بازی با قهرمانان اصلی مجموعه «زمان ماجراجویی»-جیک و فین-به طرفداران، به آن‌ها این امکان را می‌دهد که مراحل خود را بسازند و آن‌ها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. کاربران می‌توانند مراحل بازی را داخل این اپلیکیشن و یا حتی روی کاغذ بسازند و سپس با استفاده از نرم افزار بازی ساز «پیکسل پرس» آن را اجرا کنند.

کسانی که علاقمند به ساختن مراحل بازی هستند، می‎توانند پک شروع کننده-که قابل چاپ نیز هست-را از سایت «Adventure Time Game Wizard» دانلود کنند. آیتم‌های بازی-مثل سکه‌ها، پاورآپ‌ها، دشمنان و سیاه‌چال‌های آتشفشانی خطرناک- همه داخل اپلیکیشن بازی موجود هستند و با نشانه‌های خاصی بر نسخه طراحی شده با دست نیز مشخص می‌شوند. مراحل طراحی شده با دست و به روی کاغذ به راحتی با دوربین موبایل و یا تبلت شما اسکن شده و به مراحل بازی تبدیل می‌شوند.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که جیک و فین دفترچه‌ای جادویی پیدا می‌کنند که هر مرحله‌ای آن‌ها طراحی می‌کنند را به واقعیت تبدیل می‌کند. صاحب این دفترچه «دودل ویزارد» در میان صفحه‌های این دفترچه کمین کرده و برای این دو قهرمان و پیشرفتشان مشکل ایجاد می‌کند. این بازی خود چند مرحله از پیش ساخته دارد و کسانی که حوصله طراحی مراحل جدید را ندارند، می‌توانند از مراحل طراحی شده توسط دیگر بازی کنندگان استفاده کنند.

کاربران در ابتدا می‌توانند با شخصیت‌های اصلی این مجموعه بازی را شروع کنند و با جمع کردن سکه و پیشرفت در بازی، شخصیت‌های دیگر این مجموعه کارتونی مانند «آیس کینگ» و «پرنسس فلِیم» هم به مجموعه شخصیت‌های قابل بازی اضافه می‌شوند.

بازی «Adventure Time Game Wizard» توسط شرکت «Grumpyface Studios» با همکاری «پیکسل پرس» ساخته شده است. این اپلیکیشن روز دوشنبه در سراسر جهان بر روی پلتفرم‌های iOS، آندروید و اپ استور آمازون با قیمت 4.99 دلار قابل دانلود خواهد بود.

 

برگرفته از
Adventure Time Game Wizard
لینک کوتاه

دیدگاه