جانی دپ: «بازیگران نباید از شهرتشان برای موفقیت در موسیقی سوءاستفاده کنند!»

نویسنده:

۰۷:۰۰:۴۰

به گزارش «سیدنی مورنینگ هرالد»، جانی دپ در طی سخنانی که احتمالا به مذاق بسیاری چون راسل کرو، جرد لتو خوش نخواهد آمد، بازیگرانی که خوانندگی را هم در پیش گرفته‌اند، به باد انتقاد گرفت. او که در مراسم افتتاحیه جدیدترین فیلمش «Mortdecai» در برلین حضور پیدا کرده بود، از نقد کردن بازیگرانی که خود را موسیقدان هم می‌دانند عقب ننشت و  به خبرنگاران گفت: "کل این ایده برای من ناخوشایند است و همیشه هم از آن بدم می‌آمده است."

جانی دپ خود گیتار می‌نوازد و با گروه‌های موسیقی متفاوتی چون گروه بریتانیایی «Oasis» کار کرده است. او همچنین با گروه موسیقی «The New Basement Tapes» همکاری داشته و در مستند شوتایم «Lost Songs: The Basement Tapes Continued»(محصول سال 2014) به نوازندگی پرداخته است.

اما به گفته این بازیگر 51 ساله، موسیقی به عنوان یک تفریح و سرگرمی اشکالی ندارد: "من واقعا خوش شانس بوده‌ام که فرصت این را داشتم که بر روی آهنگ‌های دوستانم کار کنم. موسیقی قسمتی از زندگی من است، اما شما هیچگاه چیزی مثل «گروه موسیقی جانی دپ» را نخواهید دید. هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد."

جانی دپ می‌گوید از این‌که یک نوازنده کم سر و صدا باشد راضی است: "چیزی که حالا بین بازیگران مد شده، این است که اگر در زمینه بازیگری موفق شده‌اید و کمی هم از موسیقی سر رشته دارید، می‌توانید گروه موسیقی خود را شروع کنید و کار خود را در دیگر زمینه‌ها گسترش دهید. اما من از این موضوع متنفرم. مردم بیایند و مرا ببینند که گیتار می‌نوازم چون در 12 فیلم موفق بازی کرده‌ام…نباید این گونه باشد. یک موسیقیدان باید کسی باشد که مردم به خاطر این که فقط موسیقیش را دوست دارند، به کارش توجه کنند."

 

برگرفته از
جانی دپ
لینک کوتاه