کالین فرث: «می‌خواهم در مجموعه‌ای جنایی و جاسوسی بازی کنم»

نویسنده:

۰۳:۲۱:۰۴

کالین فرث بازیگر 54 ساله هالیوودی و برنده جایزه اسکار، حالا علاقه خود را به قدم گذاشتن در دنیای رو به گسترش تلویزیون ابراز کرده و می‌گوید علاقه دارد تا در مجموعه‌ای مانند «House of Cards» شبکه نتفلیکس بازی کند.

او در مصاحبه‌ای با ایندیپندنت می‌گوید: "من واقعا علاقه دارم تا در مجموعه‌ای مثل آن بازی کنم و واقعا مجذوب تعدادی از کارهای اسکاندیناویایی مثل «The Bridge»، «Borgen» و «The Killing» شده‌ام. این که در داستانی سیاسی مثل «House of Cards» و یا یکی از آن مجموعه‌های جنایی خیلی سطح بالا کار کنم بسیار جذاب است و برایم مهم نیست که روی پرده سینما پخش شود و یا صفحه کوچک تلویزیون، فقط مهم این است که جذاب و عالی باشد و اگر چنین پیشنهادی به من شود، حتما آن را انجام خواهد داد."

وقتی که در مورد پروژه‌های بعدی او و احتمال اینکه فیلم «خاطرات بریجیت جونز 3» ساخته خواهد شد یا نه از او پرسیده شد، در کمال تعجب پاسخ او یک شاید قوی بود: "من فکر می‌کنم که این فیلم باید ساخته شود. پیش‌ترها من اشاره کردم که اگر بخواهیم فیلم سومی از این مجموعه بسازیم، باید داستان زمانی باشد که ما وارد دوران دیگری شده‌ایم و به سنمان اضافه شده است. فکر می‌کنم که ما حالا شرایط بازی در آن را داریم!"

دنباله‌های سینمایی، برنامه سینمایی سال 2015 را به تسخیر خود درآورده‌اند و فرث می‌گوید تا وقتی که آن‌ها خوب ساخته شوند، او مشکلی ندارد:" این که  شما چیز تاریخ گذشته‌ای را برداشته‌اید و می‌خواهید دوباره تازه‌اش کنید و بفروشید، اصلا درست نیست. اما اگر بتوانید دوباره داستانی خوب و تازه از یک فیلم قدیمی درآورید، به نظر من خوب است."
فیلم جدید اکشن/جاسوسی کالین فرت «Kingsman: The Secret Service» در تاریخ 13 فوریه اکران خواهد شد.

 

برگرفته از
کالین فرث
لینک کوتاه

دیدگاه