Fable Legends برای کامپیوتر نیز منتشر می‌شود + تریلر

نویسنده:

۱۰:۵۵:۱۹

با استناد بر بخش "سوالات رایج" در وب‌سایت بازی، بازی ویدیویی Fable Legends هم زمان برای کنسول اکس‌باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی به بازار عرضه می‌شود.
بزرگترین وعده مایکروسافت و سازنده بازی، قابلیت بخش چندنفره Cross-Platform است. این موضوع بدین معناست که دارندگان بازی بر روی کنسول اکس‌باکس وان می‌توانند با صاحبان بازی بر روی کامپیوتر نیز در بخش چندنفره رقابت کنند.

این قابلیت جالب به کمک عملکرد Cross-Platform دهمین نسخه ویندوز ممکن شده است، که باعث می‌شود بازی‌های آنلاین خاصی به طور مشابهی با کنسول اکس‌باکس وان بر روی کامپیوتر اجرا شوند.

هر چند که این موضوع سبب می‌شود تا Fable Legends انحصاری سیستم عامل ویندوز 10 باشد و این عنوان بر روی ویندوز‌های 7 و 8 اجرا نخواهد شد.
Fable Legends همچنین از DirectX 12 ویندوز 10 نیز پیشتیبانی می‌کند که عملکرد بازی‌ها را تا 50 الی 70 درصد افزایش و توان مصرفی را تا 50 درصد کاهش می‌دهد.
تریلری از Fable Legends بر روی کامپیوتر و ویندوز 10 نیز در اینترنت پخش شده است که می‌توانید آن را در انتهای خبر مشاهده کنید.

قابلیت Cross-Platform و تعامل دو پلتفورم مایکروسافت، یعنی ویندوز و کنسول اکس‌باکس وان، که حال با دهمین نسخه سیستم عامل ویندوز ممکن گردیده است، می‌تواند تاثیرات به‌سزایی در رقابت مایکروسافت با سونی در دنیای بازی‌های ویدویی بگذارد و ورق را کاملاً به سود مایکروسافت برگرداند. نظر شما در مورد این قابلیت جدید چیست؟
 

 
برگرفته از
Fable Legends
لینک کوتاه

دیدگاه