سوفی ترنر نیز به «اکس-من: اپوکالیپس» پیوست!

نویسنده:

۰۵:۱۲:۴۱

سوفی ترنر، ستاره 18 ساله مجموعه «بازی تاج و تخت»(Game of Thrones) شبکه اچ.بی.او که در این سریال بازی در نقش «سانسا استارک» را بر عهده دارد، در فیلم جدید مجموعه «اکس-من» حضور پیدا خواهد کرد: او در فیلم «اکس-من: اپوکالیپس» که برایان سینگر کارگردانی آن را بر عهده دارد، نقش «جین گری» جوان، ابرقهرمان تلپاتیک را بازی می‌کند.

برایان سینگر که کارگردانی 4 فیلم از مجموعه اکس من(اکس-من، اکس2، اکس-من: اولین کلاس و اکس-من: روزهای گذشته آینده) را بر عهده داشته است، این اخبار را بر روی اکانت توییتر خود به صورت رسمی منتشر و اعلام کرد که الکساندرا شیپ(House of Anubis) و تای شریدن(The Tree of Life) به ترتیب در نقش‎های «استورم» و «سایکلوپس» جوان بازی می‌کنند.

این سه عضو جدید به مجموعه بازیگران دو فیلم قبلی مایکل فسبندر(مگنیتو)، جنیفر لارنس(میستیک)، جیمز مک‌آووی(پروفسور اکس)، نیکلاس هال(بیست) که در این فیلم جدید نیز حضور دارند خواهند پیوست. همچنین اسکار ایزاک نیز بازی در نقش «اپوکالیپس» شخصیت منفی این فیلم را بر عهده گرفته است. اما دو بازیگر کهنه کار و محبوب، پاتریک استوارت و یان مک‌کلن(بازیگران دوران کهنسالی دو شخصیت پروفسور اکس و مگنیتو) در این فیلم جدید حضور نخواهند داشت.

داستان فیلم «اکس-من: اپوکالیپس» در دهه 80 اتفاق می‌افتد و بار دیگر دوران جوانی این ابر قهرمانان محبوب را به تصویر می‌کشد. این فیلم در ماه مه سال 2016 اکران خواهد شد.

 

برگرفته از
سوفی ترنر
لینک کوتاه

دیدگاه