HTC از روش اپل پیروی می‌کند

نویسنده:

۰۲:۳۰:۳۰

معمولاً گوشی‌های برتر شرکت HTC در میان زیباترین گوشی‌هایی قرار می‌گیرند که هر سال معرفی می‌شوند. این گوشی‌ها اغلب کمی از گوشی‌های برتر سامسونگ و ال‌جی کوچک‌تر هستند. حالا به نظر می‌رسد شرکت HTC می‌خواهد روش قبلی را کنار بگذارد و یک گوشی هوشمند برتر و بسیار بزرگ به همراه One M9 ارائه دهد. علی‌رغم نام این گوشی که One Max است، هنوز مشخص نیست که آیا این گوشی جایگزین One M8 خواهد بود یا دنباله‌روی این گوشی محسوب می‌شود. شاید حتی One Max کلاً یک دستگاه مستقل باشد.

شاید شرکت HTC ۳ گوشی مختلف معرفی کند
شایعات زیادی در مورد گوشی برتر جدید شرکت HTC وجود دارد. طبق شایعات اخیر، مطمئن نیستیم که یک یا ۲ گوشی معرفی خواهد شد یا حتی ۳ گوشی. اخیراً شایعه‌ای از سوی @evleaks منتشر شده که تصاویر کامپیوتری لو رفته One M9 را نشان می‌دهد و یک سورپرایز بزرگ به همراه دارد. این تصاویر یک گوشی در دو سایز مختلف را نشان می‌دهند.

به نظر می‌رسد شرکت HTC از روش شرکت اپل پیروی می‌کند و می‌خواهد دو مدل مختلف از گوشی برتر تمام فلزی خود را معرفی کند. این تصویر با شایعات اخیر که ادعا کرده بودند یک گوشی One M9 ۵ اینچی و یک مدل بزرگ‌تر ۵٫۵ اینچی معرفی خواهد شد، سازگار هستند.

حساب توییتر Upleaks که خبرهای لو رفته گوشی‌ها را منتشر می‌کند، چند خبر در این مورد اعلام کرد. طبق این اخبار، پیش‌بینی می‌شود یک گوشی One M9 استاندارد و یک گوشی بزرگ‌تر با نام One M9 Plus و یک گوشی بزرگ One M9 Max معرفی شود. این حساب توییتری اظهار داشته که احتمالاً نسخه فبلت این شرکت از نام One M9 Max استفاده نخواهد کرد و نام دیگری خواهد داشت. این دستگاه فبلت قبلاً با نام رمزی Hima Ace شناخته شده و با مشخصات لو رفته از جمله اسکنر اثرانگشت سازگاری دارد.

همان‌طور که قبلاً نیز خبرش را منتشر کردیم، احتمالاً شرکت HTC در نشست خبری روز ۱ مارس ۲۰۱۵ در Mobile World Congress گوشی M9 را معرفی خواهد کرد. با این حال طبق گزارش Bloomberg، این گوشی طی مراسم دیگری و قبل از Mobile World Congress معرفی خواهد شد.
 

برگرفته از
HTC
لینک کوتاه

دیدگاه