برنامه موزیک Spotify به PSN خواهد آمد

نویسنده:

۱۰:۵۴:۱۳

این کمپانی همکاری خود را با Spotify آغاز کرده است تا از این برنامه به عنوان PlayStation Music بر روی دستگاه‌هایی که از شبکه پلی‌استیشن پشتیبانی می‌کنند، استفاده کند.

این سرویس جدید "در ابتدا" بر روی پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، تلفن‌های همراه Xperia و تبلت‌های سونی و در همین سال در دسترس خواهد بود. در این اعلامیه‌ای هیچ صحبتی از کنسول دستی سونی، پلی‌‌استیشن ویتا، به میان نیامده است، هر چند به کار بردن کلمه "در ابتدا" می‌تواند بدین معنا باشد که با گذشت زمان این برنامه برای دیگر دستگاه‌ها هم منتشر خواهد شد و انتشار آن گسترده‌تر می‌شود.

PlayStation Music به گیمر‌ها اجازه می‌دهد تا اکانت‌های PSN خودشان را به برنامه Spotify متصل و هماهنگ، یا به عبارت دیگر با نام کاربری PSN خودشان در Spotify ثبت‌نام کنند. سونی می‌گوید دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 همچنین می‌توانند هم‌ زمان با بازی کردن از پخش موسیقی دلخواه‌شان لذت ببرند.

در راستای انتشار برنامه PlayStation Music، سونی سیستم پخش موسیقی فعلی خود را در 9 فروردین سال 94 متوقف خواهد کرد. سونی در این باره گفت:"کاربران سیستم Music Unlimited از روز 9 اسفند تا 9 فروردین یعنی زمانی که این سیستم عوض خواهد شد، می‌توانند از 30 روز دسترسی رایگان بهره ببرند."
 

برگرفته از
Spotify
لینک کوتاه