تصاویر جدید Just Cause 3 منتشر شد

نویسنده:

۱۲:۵۰:۰۴

سومین نسخه این سری جهان باز که قرار است برای پلتفورم‌های PC، پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان منتشر شود، داستان شخصیت اصلی این سری، Rico Rodriguez، را به تصویر می‌کشد که با دیکتاتوری شیطانی در کشور خود(Medici)، جزیره‌‌‌ای مدیترانه‌ای و خیالی، به مبارزه می‌پردازد.

بهترین یاور‌های ریکو، قلابی که به او اجازه می‌دهد تا از موانع بالا رود و لباسی بالدار است که با سرعتی سرسام آور سقوط آزاد را تجربه کند، می‌باشند که هر دو آن‌ها را در این تصاویر می‌توانید مشاهده کنید.

این نسخه از بازی دارای نقشه‌ای به مساحت 400 مایل مربع(1036 کیلومتر مربع) بوده که از سه بخش اصلی تشکیل شده است، و در هر یک از بخش‌ها می‌توان به گشت و گذار پرداخت. ریکو می‌تواند کنترل محله‌های مختلف Medici را در دست بگیرد و از آن‌ها برای جابه‌جایی سریع(Fast Travel)، محل پنهان شدن و یا نگه‌داری وسایل نقلیه استفاده کند.

جدیدترین تصاویر بازی ویدیویی Just Cause 3 را می‌توانید در انتهای خبر مشاهده کنید.

دیدگاه شما در مورد نسخه سوم سری Just Cause که بعد از غیبتی طولانی به میدان رقابت بازی‌های جهان‌باز بازگشته است، چیست؟ آیا می‌تواند تبدیل به رقیبی قدرتمند برای پادشاه این سبک یعنی GTA شود؟
 

 
برگرفته از
Just Cause 3
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “تصاویر جدید Just Cause 3 منتشر شد”
  1. خیر اصلا نمی تواند جای GTA V را بگیرد زیرا GTAV چند سری است ک بیرون می اید ولی این بازی Just Cause 3 پس از مدت زیادی بیرون می اید