توافق برد – برد برای علی بابا و لَندینگ کلاب

نویسنده:

۰۲:۲۱:۵۵

بر اساس این توافق، یک کسب و کار کوچک آمریکایی می توانند در کمتر از 5 دقیقه، درخواست تجهیزات کرده و خط اعتباری 5 هزار تا 300 هزار دلاری داشته باشد و از آن برای خرید از Alibaba.com استفاده کند.


پلت فرم P2P لندینگ کلاب، با وام گیرندگان کسب و کارهای کوچک توافق خوبی دارد و نرخ بهتری نسبت به وام های بانکی ارائه می کند و در ازای آن درصد کوچکی از کارمزد تراکنش های کارت های اعتباری را کسب می کند؛ همچنین این فرایند برای خریداران به نسبت خطوط اعتباری بانکی معمولی سریع تر، ساده تر و بهتر است.


مایکل لی، مدیر توسعه کسب و کار و بازاریابی جهانی در علی بابا می گوید: «ماموریت ما ساده تر کردن کسب وکار در هر جای جهان است. ما می خواهیم امور مالی تا حد ممکن کارآمد شود و برای میلیون ها خرید کننده امریکایی که کسب و کار خود را از طریق علی بابا پیش می برند این امکان به وجود بیاید که به خاطر آوردن محصولات مالی ساده، شفاف و کم هزینه لندینگ کلاب و ارائه آن به خریداران امریکایی خود راضی هستیم. » در هفت سال گذشته از زمانی که لندینگ کلاب شروع به کار کرد، بیش از 6 میلیارد دلار وام از طریق پلت فرم خود به 400 هزار کسب و کار آمریکایی داده است.


عرضه اولیه سهام علی بابا در ماه دسامبر و پس از توافق با لندینگ کلاب موفقیت آمیز بود؛ به همین جهت ماه گذشته علی بابا با گوگل نیز مذاکراتی را آغاز کرد که در نتیجه آن به شرکای تجاری گوگل وام هایی اعطا کند.

شاپرک

برگرفته از
علی بابا
لینک کوتاه