اسپایدرمن به خانه‌اش باز می‌گردد

نویسنده:

۱۲:۴۵:۵۲

استودیو مارول سرانجام توانست قراردی را با شرکت سونی پیکچرز، در مورد فیلم مارولی جدید با حضور اسپایدرمن در کنار دیگر ابرقهرمانان مارول به امضا برساند اما هنوز مشخص نیست این فیلم کدام یک از عناوین مارول خواهد بود. سونی همچنان تمامی حقوق مربوط به این شخصیت را داراست اما ممکن او را برای حضور در فیلم جدید «کاپیتان آمریکا» که سال آینده اکران می‌شود به شرکت‌ مارول قرض دهد.

اما طرفداران اسپایدرمن لازم نیست نگران باشند، اکران فیلم جدید اسپایدرمن که او همچنان محوریت آن را دارد، برای سال 2017 برنامه ریزی شده و ممکن است در آن فیلم هم تعداد دیگری از ابرقهرمانان مارول به او بپیوندند. اسپایدرمن یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های شرکت مارول، توسط استن لی در اوایل دهه 60 میلادی خلق شد و در دهه گذشته، طرفداران همواره منتظر بوده‌اند تا او را در کنار دیگر ابرقهرمانان محبوب مارول ببینند.

هنوز مشخص نیست که چه کسی نقش اسپایدرمن را در فیلم مارولی جدید بازی می‌کند، اما در اعلامیه شرکت سونی از «اسپایدرمن جدید» نام برده شده و این موضوع ممکن است نشان دهنده این باشد که اندرو گارفیلد(بازیگر دو فیلم قبلی اسایدرمن) در این نقش ظاهر نخواهد شد.

باب آیگر، رییس و مدیر اجرایی شرکت دیسنی که مالک مارول انترتینمنت نیز هست می‌گوید: "اسایدرمن یکی از شخصیت‌های فوق العاده مارول است و در سراسر دنیا محبوبیت دارد. ما از این که می‌توانیم با شرکت سونی پیکچرز همکاری کنیم تا این شخصیت محبوب و تارهای عنکبوتیش را به دنیای سینمایی مارول وارد کنیم، بسیار خوشحالیم. این موضوع فرصت‌های جدیدی را برای نقل داستان‌های تازه و ساختن فیلم‌های بیشتر فراهم می‌کند."

مجموعه‌ فیلم‌های اسپایدرمن، محبوب‌ترین و موفق‌ترین مجموعه فیلم‌های این شرکت هستند و تا به حال در سراسر جهان، فروشی بیش از 4 میلیارد دلار داشته‌اند.
 

برگرفته از
اسپایدرمن
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه