تیم هیو جکمن و پاتریک استوارت در فیلم «وُلورین»

نویسنده:

۰۴:۳۰:۵۹

پاتریک استوارت بازیگر انگلیسی که 74 سال سن دارد و در 4 فیلم از مجموعه «اکس-من» ظاهر شده همچنان تأکید کرد که در فیلم «اکس-من: اپوکالیپس» حضور ندارد، اما یان مک‌کلن را به یقین در نقش مگنیتو خواهیم دید. فیلم‌برداری «اکس-من: اپوکالیپس» به زودی در مونترئال آغاز می‌شود و در اخباری هیجان انگیزتر، استوارت گفت که او ممکن است به همراه هیو جکمن ستاره استرالیایی فیلم‌های ولورین، در فیلم ولورین جدیدی حضور پیدا کند.

استوارت به اورِگانین گفت: "در مورد فیلم جدید ولورین صحبت‌هایی شده و ممکن است من و هیو جکمن در کنار هم به شکل یک تیم ظاهر شویم. فقط ولورین و پروفسور اکس در کنار هم…این فیلم کاملا متفاوت با 4 فیلم قبلی اکس-من که من بازی کرده‌ام خواهد بود."

اکران فیلم جدیدی مجموعه «اکس-من» برای اکران در 27 ماه مه سال آینده برنامه ریزی شده و به آن سه بازیگر جدید اضافه شده‌اند: سوفی ترنر ستاره مجموعه «بازی تاج و تخت» در نقش جین گری جوان بازی می‌کند و تای شریدان(درخت زندگی-The Tree of Life) در نقش سایکلوپس و الکساندرا شیپ(خانه آنوبیس-House of Anobis) در نقش استورم جوان ظاهر می‌شوند.
اسکار ایزاک(ستاره فیلم جدید جنگ ستارگان) را در نقش منفی اصلی داستان، اپوکالیپس، می‌بینیم و دیگر بازیگران اصلی فیلم‌های قبلی، جیمز مک‌آووی، جنیفر لارنس، مایکل فسبندر و نیکلاس هالت هم در نقش‌های پیشین خود ظاهر می‌شوند.

فیلم ولورین جدید و مورد بحث که هنوز عنوان خاصی ندارد، سوم مارس سال 2017 اکران خواهد شد.
 

برگرفته از
وُلورین
لینک کوتاه

دیدگاه