Titanfall 2 احتمالاً انحصاری اکس‌باکس نخواهد بود

نویسنده:

۰۹:۴۹:۳۰

هر چند که تاریخ انتشار مشخص نگردید، اما Jorgensen در طول کنفرانس "تکلنولوژی، اینترنت و رسانه" اعلام کرد که ناشر بازی یعنی EA و سازنده آن، بازی Titanfall را ادامه خواهند داد، با این تفاوت که احتمالاً این‌بار دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 نیز می‌توانند این عنوان را تجربه کنند.

او در صحبت‌هایش با سایت خبری IGN گفت:"سال گذشته تنها برای کنسول‌های اکس‌باکس منتشر شد، اما در آینده هر چند هنوز اعلام نکرده‌ایم، احتمالاً نسخه دوم این بازی را عرضه خواهیم کرد."
او افزود:"به احتمال زیاد نسخه دوم این بازی تنها برای یک پلتفورم منتشر نخواهد شد و این تغییر مثبتی برای ما است."

اگر واقعاً نسخه دوم Titanfall در دست ساخت باشد، احتمال آن وجود دارد که به این زودی‌ها منتشر نشود. Jorgensen در مورد برنامه کمپانی الکترونیک آرتز، یعنی انتشار شوتر‌های پرفروش به صورت سالیانه صحبت کرد، که امسال Battlefield: Hardline و Star Wars: Battlefront و سال آینده احتمالاً نسخه پنجم سری Battlefield به بازار عرضه می شوند.
از طرفی دیگر، Vince Zampella، موسس استودیو بازی‌سازی Respawn Entertainment، در ماه ژوئن سال گذشته اعلام کرد که این استودیو پس از انتشار Titanfall هنوز در مورد پروژه بعدی خود تصمیم‌گیری نکرده است.

بازی چندنفره جذاب Titanfall اولین ساخته این استودیو تازه تاسیس بود، البته اکثر کارمندان این استودیو در گذشته تجربه کار در استودیو Infinity Ward بر روی سری Call of Duty را داشته‌اند.
 

برگرفته از
Titanfall 2
لینک کوتاه

دیدگاه