آرایش جنجال برانگیز اوما تورمن

نویسنده:

۰۹:۱۰:۵۰

بعد از این که عکس‌های اوما تورمن در مراسم اکران برنامه «The Slap» با آرایش جدیدش پخش شد، بسیاری از رسانه‌های عامه پسند جنجال به پا کردند؛ اما بسیاری دیگر از اینکه ظاهر تورمن و نه بازیش مورد توجه واقع شده، ابراز ناامیدی کردند.

اوما تورمن 44 ساله و بازیگر فیلم معروف کوئنتین تارانیتو «بیل را بکش» روز 5شنبه در برنامه «تودِی» گفت:"راستش نمی‌دانم، به نظرم هیچ کس آرایش جدیدم را دوست نداشت! من سال‌های سال است که در کار بازیگری هستم، مردم حرف‌های خوب می‌زنند، حرف‌های بد هم می‌گویند و خب، مهم نیست. خوب و بد در کنار هم هستند."

آرایشگر او «تروی سورات» نیز تأیید کرده که تنها نوع آرایش صورت تورمن متفاوت بوده و او قصد داشته تا نوع جدیدی از آرایش را امتحان کند و عمل جراحی زیبایی انجام نداده است. او همچنین اضافه کرد از این‌که چنین موضوعی باعث بحث و جدل فراوان شده، شگفت زده شده است.

سورات به مجله پیپیل گفت که انتظار چنین واکنش‌های منفی را نسبت به این که تورمن تنها از مقدار ریمل کمتری در آرایشش استفاده کرده نداشته است. او گفت: "صادقانه بگویم، اصلا انتظار چنین حرف‌هایی را نداشتم." او اضافه کرد: "من فکر می‌کردم تا به حال همه در مورد این که آرایش صورت چه نقشی مهمی را در دنیای مد و سلبریتی‌ها ایفا می‌کند آگاه هستند. من فکر می‌کنم که زنان باید در مورد نوع آرایش و ظاهرشان احساس آزادی و انواع روش‌های زیبایی را امتحان کنند. این فقط آرایش صورت است و در انتهای روز، شسته می‌شود و از بین می‌رود."

 

برگرفته از
اوما تورمن
لینک کوتاه

دیدگاه