معرفی Shooting Brake CLA مرسدس- بنز

نویسنده:

۰۲:۰۶:۰۴

گردون واگنر، مدیر طراحی گروه DAIMLER می‌گوید: Shooting Brake (هچ بک کشیده) جدید CLA به طور همزمان از جذابیت خاص و تلفیق جنبه های هیجان انگیز یک خودروی کوپه و چابکی یک Shooting Brake (هچ بک کشیده) بهره می برد.

عضلات و لبه های به شدت چشمگیر این خودرو قدرت آن را نمایان می کنند و نمای بیرونی مترقی آن در فضای داخلی نیز مشهود است. اتاق جادار خودرو که از با کیفیت ترین مواد ساخته شده، از آخرین سیستم های کامپیوتری – مخابراتی برخوردار است و سطح جدیدی از راحتی را ارائه می دهد.
البته مرسدس- بنز برای یک رانندگی قدرتمندتر Shooting Brake (هچ بک کشیده) CLA 45 AMG را معرفی می نماید. توبیاس مورس، رئیس هیئت مدیره شرکت AMG مرسدس- بنز می گوید: Shooting Brake (هچ بک کشیده) CLA 45 AMG از یک ترکیب شیفته کننده از قدرت بی نظیر و توانایی دینامیکی بالا همراه با زیبایی کامل در قالب طراحی فوق العاده بهرمند است.

هر دو خودروی Shooting Brake (هچ بک کشیده)ی CLA و CLA 45 AMG  به منظور تامین امنیت راننده و سرنشینان و همچنین کاهش احتمال برخورد با خودروی مقابل و حفظ توجه راننده به جلو از طیف وسیعی از تجهیزات خلاقانه و استاندارد از قبیل سامانه های کمکی جلوگیری از تصادف و اعلام خستگی راننده برخوردار هستند.

 

برگرفته از
Shooting Brake CLA
لینک کوتاه

دیدگاه