تست استحکام گوشی هوشمند با خرچنگ و شاه‌میگو! + ویدیو

نویسنده:

۰۱:۱۰:۵۷

افرادی وجود دارند که از تماشای تست‌های استحکام گوشی‌های هوشمند لذت می‌برند و معمولاً روش‌های مختلفی برای انجام این تست به کار می‌رود. با این حال، شرکت چینی Xiaomi در روشی نامتداول برای ارزیابی سختی و استحکام گوشی هوشمند Mi 4 خود، از خرچنگ و شاه‌میگو استفاده کرده است.

شرکت Xiaomi از یک خرچنگ، یک خرچنگ ژاپنی و یک شاه‌میگو بهره برد تا گوشی Mi 4 خود را تست کند. البته چنگک‌های یک شاه‌میگو بسیار قدرتمند هستند و حتی می‌توانند شیشه را بشکنند. با این حال، با توجه به فریم فلزی دور دستگاه و قدرت این گوشی، جای تعجب ندارد که Mi 4 از این تست سالم بیرون آمد.

همان‌طور که حدس می‌زنید این ویدئو باعث تحریک برخی منتقدان شد. این افراد اظهار داشتند Xiaomi نباید از حیوانات برای ترویج و تبلیغ Mi 4 بهره ببرد. با این حال، باید بگوییم این روش، روشی بسیار منحصربه‌فرد برای تست استحکام گوشی هوشمند محسوب می‌شود.

گوشی Mi 4 در ماه جولای سال ۲۰۱۴ معرفی شد. این گوشی از یک پردازشگر ۴ هسته‌ای Snapdragon 801، ۳ گیگابایت رم، صفحه‌نمایشی ۵ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسلی و یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی بهره می‌برد. اگرچه این گوشی شباهت زیادی به Nexus 4 و Nexus 5 دارد؛ اما ویژگی این گوشی قیمت پایین آن است.
شاید بعدها Xiaomi از کوسه‌ها برای گاز گرفتن Mi Note و Mi Note Pro بهره ببرد!


 
برگرفته از
Xiaomi
لینک کوتاه

دیدگاه