رونمایی ICIC از کیف پول الکترونیکی

نویسنده:

۰۱:۲۰:۵۳

این کیف پول از طریق فروشگاه گوگل Google Play Store قابل دانلود و دسترسی آن برای همه افراد باز است. لزومی ندارد دارنده این کیف پول موبایلی دارای حساب بانکی در بانک ICIC باشد. هیچ سند و مدرکی مورد نیاز نیست و همچنین لزومی به مراجعه به شعب بانک نیز وجود ندارد و وجه مورد نظر را می توان از هر حساب بانکی دیگری در کشور به این کیف پول واریز کرد.

در هندوستان، یک کارت مجازی ویزا به کاربران امکان جابه جایی پول از طریق وب سایت یا هر برنامه موبایلی را می دهد.  در حالی که می توان درخواست یک کارت فیزیکی برای پرداخت های درون فروشگاهی نیز ارائه کرد. این اپلیکیشن می تواند برای پرداخت قبوض و ارسال وجه به دوستان و اعضای خانواده از طریق آدرس ایمیل، شماره تلفن و یا فیسبوک نیز استفاده شود.

همچنین کاربران می توانند درخواست افزودن یک حساب پس انداز به کیف پول الکترونیکی خود ارائه نمایند و تنها برای این مورد باید به شعبه بانک ICIC مراجعه کنند.

کیف پول موبایلی Pocket در زمانی راه اندازی می شود که بانک ICIC و سایر بانک های هندی با میزبانی رقبای جدید رو به رو شده اند. تامین کنندگان کیف پول هایی مانند Citrus Pay و PayU مشغول پذیرش مشتریان جدید هستند در حالی که اصلی ترین بازیکنان این عرصه مانند اپراتور شبکه موبایلی Biharti Airtel درحال درخواست مجوز برای تاسیس بانک پرداخت بوده و برای ورود به عرصه رقابت در این حوزه آماده می شوند.

چاندا کوچار، مدیرعامل بانک ICIC عنوان کرد: «جوانان امروز می خواهند همه چیز به صورت آنی و بدون درنگ انجام شود. سرویس کیف پول موبایلی Pockets، این نیاز را بر طرف می کند و همه افراد می توانند در این کیف پول موبایلی حساب باز کنند و انجام تراکنش های بدون درنگ را تجربه نمایند. ما اعتقاد داریم؛ سرویس کیف پول موبایلی Pockets به شکل گیری آینده پرداخت های دیجیتال این کشور کمک می کند.»

شاپرک

برگرفته از
Pockets
لینک کوتاه

دیدگاه