انتشار Project Cars باز هم به تعویق افتاد

نویسنده:

۱۱:۱۴:۵۷

کمی پیش Slightly Mad Studios اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی به ماه مارس(اسفند-اردیبهشت) تغییر یافته است، حال عرضه بازی برای کامپیوتر‌های شخصی تا 13 فروردین و برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان تا 18 فروردین به عقب انداخته شد.

سازنده این بازی در کنفرانسی خبری گفت:"این تاخیر کوتاه به دلیل اجرای آخرین تغییرات لازم در بازی است تا طرفداران بهترین تجربه‌ای را که می‌توانند، برای خودشان رقم بزنند."
Ian Bell، رئیس کل Slightly Mad Studios، در ادامه افزود:"تغییر دادن تاریخ انتشار بازی تصمیم آسانی نبود، چرا که ما می‌دانیم طرفداران برای خرید و تجربه Project Cars بسیار مشتاق هستند. اما ما می‌دانیم که این چندین روز زمان بیشتر به ما اجازه می‌دهد تا بهترین تجربه ممکن که طرفدارانمان لایق آن هستند، را خلق کنیم. ما به شما اطمینان می‌دهیم، زمانی که بازی در ماه آپریل عرضه می‌شود، ارزش این صبر و شکیبایی را خواهد داشت."

تاریخ انتشار بازی شبیه‌ساز Project Cars در زمان معرفی، ماه نوامبر(آبان-آذر) سال 2014 اعلام گردید، اما بعد از آن به ماه مارس و حالا نیز به ماه آپریل 2015(فروردین 93) تغییر یافت.

این تغییرات در زمان عرضه بازی، خبر از تلاش و کوشش سازندگان برای ساخت عنوانی بی‌نقص می‌دهد، اما از سویی دیگر انتظار گیمر‌ها و طرفداران را نیز به شدت بالا می‌برد. دیدگاه شما در مورد Project Cars چیست؟ آیا می‌تواند از پس انتظارات مشتاقان خود برآید؟
 

 

برگرفته از
Project Cars
لینک کوتاه

دیدگاه