حضور جسیکا چستین و کریس همزورث در «شکارچی»

نویسنده:

۱۱:۱۲:۲۵

فیلم «شکارچی» دنباله فیلم قبلی استودیو یونیورسال «سفید برفی و شکارچی» است و پس از این که فرانک دارابونت(کارگردان اسبق مجموعه مردگان متحرک) از این پروژه کناره گرفت، سدریک نیکلاس-ترویان کارگردانی فیلم «شکارچی»(The Hunsman) را بر عهده گرفته است. او کارگردانی فیلم قبلی این مجموعه، «سفید برفی و شکارچی»(2012) را هم بر عهده داشت و فیلمنامه این فیلم، توسط فرانک دارابونت قبل از ترک آن نوشته شده است.
در فیلم «شکارچی» کریس همزورث و چارلیز ترون به بازی در نقش‌های شکارچی و ملکه بدجنس راونا بازمی‌گردند. داستان این فیلم جدید بار دیگر به دنیای سفید برفی و شکارچی بازمی‌گردد، اما بر روی داستان زندگی شکارچی و راونا پیش از این که سفید برفی(که نقش او توسط کریستن استورارت ایفا شده بود) از راه برسد، تمرکز می‌کند؛ امیلی بلانت نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. اکران فیلم شکارچی، برای 22 آوریل سال 2016 برنامه ریزی شده است و جو روث تهیه کنندگی و پالاک پتل تهیه کنندگی اجرایی آن را بر عهده گرفته‌اند.

جسیکا چستین به تازگی فیلمبرداری فیلم«مریخی»(The Martian) که مت دیمن نیز در آن بازی می‌کند را تمام کرده است. فیلم بعدی که او در آن به همراه تام هیدلستون بازی می‌کند، «اوج قرمز»(Crimson Peak) نام دارد و گیلرمو دل تورو(هزارتوی پن، پاسیفیک ریم) آن را کارگردانی می‌کند؛ این فیلم در 16 اکتبر سال جاری در سینماها اکران می‌شود.

از فیلم‌های شاخص جسیکا چستین در سالی که گذشت می‌توان به «اینتراستلار»(به کارگردانی کریستوفر نولان و با بازی متیو مک کاناهی و آن هاتاوی)، «سالی بسیار خشونت آمیز»(A Most Violent Year) و «ناپدید شدن النور ریگبی»( Disappearance of Eleanor Rigby) اشاره کرد.

برگرفته از
جسیکا چستین
لینک کوتاه

دیدگاه