کارگردان «فیلم لگویی ۲» مشخص شد

نویسنده:

۱۲:۴۰:۵۸


دن لین و روی لی بار دیگر تهیه کنندگی فیلم جدید لگویی را بر عهده گرفته‌اند و فیل لورد و کریستوفر میلر، کارگردانان فیلم اول لگویی که در سراسر جهان فروشی معادل 486.7 میلیون دلار داشت و مورد تحسین بسیار گرفت، بار دیگر در پروژه همکاری خواهند کرد.

فیل لورد و کیستوفر میلر نوشتن فیلمنامه که بر اساس ایده‌ای از میلر، لورد، جارد استرن و میشل مورگان شکل گرفته را بر عهده گرفته‌اند و احتمالا ما بار دیگر شاهد داستانی بامزه خواهیم بود. هنوز هیچ جزییاتی از داستان فاش نشده و دست اندرکاران همه چیز را مخفی نگه داشته‌اند.

راب اسکرب، در کارنامه خود کارگردانی چند قسمت از مجموعه‌هایی چون «Community»، «The Mindy Project» و « Childrens Hospital» را دارد و برای کار تیمی بر روی نمایش موزیکال هیو جکمن در مراسم اسکار سال 2009 جایزه امی نیز دریافت کرده است. او در سال 2006 به صورت مشترک بر روی فیلمنامه فیلم انیمیشن «خانه هیولا» هم کار کرده که این اثر برای او نامزدی جوایز آنی را به همراه داشت.

گرگ سیلورمن، مدیر بخش خلاقیت و محصولات جهانی استودیو وارنر می‌گوید: "فیلم لگویی با ترکیب قوی طنز، تخیل و سرگرمی، منتقدان و تماشاگران را در مقیاسی جهانی مجذوب خود کرد. کمپانی وارنر از این که باری دیگر این فرصت را پیدا کرده تا با تیم فوق العاده فیلم لگویی همکاری کند تا ماجرایی جدید را به روی پرده سینما بیاورند بسیار خوشحال است و ما به راب اسکرب برای پیوستن به خانواده فیلم لگویی خوشآمد می‌گوییم."

کمپانی وارنر با موفقیت فوق العاده‌ای که با اکران فیلم لگویی کسب کرد، به فکر ساختن فیلم‌های بیشتری از این مجموعه افتاده و فیلم لگویی «نینجاگو» برای اکران در سپتامبر 2016، و «فیلم لگو بتمن» برای اکران در ماه مه سال 2017 برنامه ریزی شده‌اند. فیلم لگویی 2 در سال 2018 اکران خواهد شد.
 

برگرفته از
فیلم لگویی ۲
لینک کوتاه

دیدگاه