نسخه‌های جدید Assassin’s Creed بیشتر به بخش‌ مدرن بازی خواهند پرداخت

نویسنده:

۱۱:۲۶:۰۴

هر نسخه از سری بازی Assassin’s Creed در دو زمان حال حاضر و زمان گذشته(برای مثال انقلاب فرانسه) دنبال می‌شود و Unity نیز از این قاعده مستثنی نیست، اما بخش‌های مدرن این نسخه به وسعت و اندازه نسخه‌های گذشته نبود.

مک‌دویت توضیح می‌دهد که این موضوع ممکن است در آینده تغییر یابد. او گفت که لحظه و قسمت مورد علاقه او در بخش مدرن داستان Assassin’s Creed-محله Monteriggioni در نسخه Brotherhood-ممکن است نسخه‌های آینده این سری را تحت تاثیر خود قرار دهد.

او به سایت خبری Eurogamer گفت:"این موضوع فقط به خاطر این امکان‌پذیر شد که ما توانستیم از محله Monteriggioni که در نسخه دوم بازی ساخته شده بود، دوباره استفاده کنیم. بنابراین برنامه ما در آینده این است که محیط‌ها و طراحی‌های گذشته را هوشمندانه دوباره به کار ببریم تا بخش مدرن داستان بازی کامل و قدرتمند شود."
او در ادامه صحبت‌هایش توضیح داد که آن‌ها در ابتدا تصمیم داشتند زمان و مقدار بیشتری را به بخش مدرن و حال حاضر نسخه Unity اختصاص دهند، اما به خاطر مشکلات بودجه و کمبود زمان موفق به این کار نشدند.

مک‌دویت گفت:"ما همیشه برنامه داریم که بخش مدرن بیشتری در بازی داشته باشیم اما ما باید در طراحی این بخش بسیار هوشمند عمل کنیم. برنامه‌ای مبنی بر اختصاص زمان بیشتر به قسمت مدرن در بازی Unity وجود داشت، که البته این برنامه عملی نشد. ایراد Unity این بود که عنوانی کاملاً جدید برای نسلی کاملاً تازه(نسل جدید کنسول‌ها) به حساب می‌آمد. در نتیجه طراحی هر نوع بخش مدرن خواسته بزرگی به شمار می‌رفت."

او افزود:"برای مثال، طراحی یک شهر و یا حتی بخشی از شهر احتیاج به 6 ماه کارِ بسیاری هنرمند، طراح، مدل‌ساز و … دارد. و طراحی گیم‌پلی جذاب و مفید نیز ضروری است."
سال گذشته که شایعاتی مبنی بر نسخه جدیدی از سری Assassin’s Creed که کاملاً در دنیای مدرن جریان دارد، به میان آمد، مک دویت این موضوع را بعید خواند و گفت:"من شک دارم که ما نسخه‌ای از این سری را در زمان مدرن بسازیم. جزئیات بسیار زیادی همانند وسایل نقلیه، شهر‌های مدرن، سلاح‌های جدید مختلف و… وجود دارد که ما باید آن‌ها را طراحی کنیم و بسازیم تا همچین چیزی باور‌پذیر شود. زمان مدرن به عنوان تنها بخشی از نسخه‌های آینده باقی خواهد ماند، بخشی که قسمت‌های مختلف بازی را به یک‌دیگر متصل و مربوط می‌کند."
بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده است، نسخه جدید این سری Assassin’s Creed Victory نام دارد که شایعه شده داستان بازی در شهر لندن و در قرن 19 روایت می‌شود.
 

 

برگرفته از
Assassin’s Creed
لینک کوتاه