آرنولد شوارتزنگر در ششمین فیلم مجموعه «نابودگر» بازی می‌کند

نویسنده:

۱۲:۰۷:۵۶

آرنولد شوارتزنگر اخبار مربوط به ساخت فیلم ششمی از مجموعه فیلم‌های «نابودگر» را تأیید کرده و می‌گوید که در آن بازی خواهد کرد. شوارتزنگر که تا زمان ساخت این فیلم تقریبا 70 ساله خواهد بود، بار دیگر در نقش روبات انسان نمای «تی-800» بازی می‌کند. او در فیلم پنجم مجموعه نابودگر که «نابودگر: جنسیس» نام دارد و آلن تیلور کارگردانی آن را بر عهده داشته و در ماه جولای امسال اکران می‌شود هم بازی می‌کند. آرنولد شوارتزنگر که قبلا فرمانداری ایالت کالیفرنیا را نیز بر عهده داشته، در پاسخ به سوال طرفدارانش در این مورد که آیا اخبار مربوط به حضورش در فیلم جدید را تأیید می‌کند یا نه گفت: "بله، البته! من در فیلم ششم که سال آینده تولید می‌شود بازی خواهم کرد."

فیلم ششم نابودگر، پنجمین حضور شوارتزنگر در نقش «تی-800» را رقم خواهد زد؛ هر چند که این بدنساز کهنه کار، در فیلم «رستگاری نابودگر» هم به صورت دیجیتالی ظاهر شد. شوارتزنگر تا زمان تولید فیلم ششم این مجموعه(که احتمالا زودتر از سال 2017 اکران نخواهد شد) 69 یا 70 ساله خواهد بود.

شوارتزنگر در فیلم «نابودگر: جنسیس» در نقش دو نسخه از روبات «تی-800» ظاهر می‌شود؛ در این فیلم امیلیا کلارک در نقش سارا کانر، جیسن کلارک در نقش جان کانر، جِی کورتنی در نقش کایل ریس و مت اسمیت، لی بیونگ-هان و جی.کی.سیمونز بازی می‌کنند. این فیلم در تاریخ یکم ماه جولای در سینماها اکران می‌شود.

اولین فیلم نابودگر در سال 1984 اکران شد و جیمز کامرون کارگردانی آن را بر عهده داشت. فیلم در صحنه‌های اولیه مخاطب را به سال ۲۰۲۹ می‌برد؛ دورانی که در بحبوحه جنگ هسته‌ای، ماشین‌ها و روبات‌ها عملاً کنترل زمین را به دست گرفته‌اند و مشغول نابود کردن آخرین انسان‌های باقی‌مانده هستند. نابودگر (آرنولد شوارتزنگر) که یک سایبورگ یا ربات انسان‌نما است، به سال ۱۹۸۴ فرستاده می‌شود تا زنی جوان به نام سارا کانر (لیندا همیلتون) را که مادر جان کانر ناجی بشریت در جدال با روبات‌ها خواهد بود بکشد.
 

برگرفته از
آرنولد شوارتزنگر
لینک کوتاه

دیدگاه