فیل هرسیون ممکن است مایکروسافت را ترک کند

نویسنده:

۰۲:۰۹:۴۸

مایکروسافت نپذیرفته است تا به صورت رسمی در این باره نظر دهد. این کمپانی به سایت GameSpot گفته است که در مورد شایعات و احتمالات بحث و صحبت نخواهد کرد.

هریسون، که مدت‌ها برای سونی و بر روی پلی‌استیشن کار کرده بود، در سال 2012 به مایکروسافت پیوست. فیل هریسون در جایگاه‌اش به عنوان معاون رئیس، مسئول مدیریت بخش اروپایی Microsoft Studios و نظارت بر بخش‌های واقع شده در انگلستان استودیوهای سازنده‌ای چون Lionhead Studios، Soho Productions و Rare Ltd است.

بر اساس گفته‌های GameIndustry International، زمانی که رئیس قبلی اکس‌باکس، دان متریک، این کمپانی را ترک گفت و به Zynga ملحق شد، از این اوضاع خسته گردید. این منابع همچنین اعتقاد دارند زمانی که فیل اسپنسر به مقام ریاست اکس‌باکس رسید و ترفیع رتبه‌ای برای فیل هرسیون حاصل نشد، او از این موضوع نیز آزرده خاطر شد.

در آخر این سایت ادعا می‌کند که هریسون با مایکروسافت اتمام حجت کرده و گفته است که اگر جایگاه و مقام بهتری به او پیشنهاد نشود، او از این کمپانی استعفا خواهد داد.
شایعات جدا شدن هریسون از مایکروسافت دقیقاً روزی مطرح شده است که سایت GameIndustry International همچنین گزارش می‌دهد که دو تا از استودیوهای مایکروسافت، Lift London و Soho Productions، قرار است با یک‌دیگر ادغام شوند. نقش هریسون در پیدایش و تشکیل استودیو Lift London اساسی و غیرقابل انکار است.

نظر شما در مورد شایعه جدا شدن یکی از کلیدی‌ترین اعضای مایکروسافت چیست؟
 

برگرفته از
فیل هرسیون
لینک کوتاه

دیدگاه