داستان اسباب‌بازی ۴: یک کمدی رومانتیک!

نویسنده:

۰۵:۲۶:۰۳

دیسنی در نوامبر سالی که گذشت، با اعلام این خبر که فیلم چهارم داستان اسباب بازی ساخته خواهد شد بسیاری را شگفت زده کرد و بسیاری بر این عقیده بودند که این استودیو باید پایان این مجموعه محبوب را همان گونه که هست، رها کند.

داستان اسباب بازی 3 در زمان اکران به چنان محبوبیتی دست یافت که به فروش جهانی معادل 1 میلیارد دلار دست پیدا کرد و قبل از اکران انیمیشن «منجمد»(Frozen) پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ لقب گرفت.  اما شایعات حاکی از آن است که فیلم جدید داستانی کاملا متفاوت از تریلوژی قبلی خواهد داشت و داستانی متفاوت را روایت می‌کند.

جیم موریس، مدیر استودیو پیکسار در مصاحبه‌ای با دیسنی لاتینو گفت: "انیمیشن جدید داستان اسباب بازی، ادامه داستان فیلم سوم نیست. کمی به آن مربوط است اما داستان جدید، یک داستان عاشقانه خواهد بود! این یک فیلم کمدی/رومانتیک است و زیاد بر روی رابطه بچه‌ها و شخصیت‌ها تمرکز نمی‌کند. به نظر من، این یک فیلم خیلی خوب خواهد بود."
موریس همچنین اضافه کرد که استودیو پیکسار، هیچگاه برای پول سازی بیشتر دنباله نمی‌سازد و تنها هنگامی دست به این کار می‌زند که تیم سازنده، داستانی خوب و اشتیاق بسیار به انجام این کار داشته باشند: "این کار اصلا برای پول بیشتر درآوردن نیست بلکه در مورد ایده‌ایست که با ذوق و شوق پرداخته شده باشد."

جان لستر که کارگردانی فیلم چهارم را برعهده گرفته، تأکید کرد که در اصل ساختن فیلم چهارم اصلا مطرح نبوده، به خصوص بعد از این که در فیلم سوم، داستان وودی، باز و اندی به صورت کاملا رضایتمندانه و فوق العاده‌ای تمام شد. اما او می‌گوید هنگامی که ایده هیجان انگیز جدید به میان آمده، او نتوانسته از فکر کردن به آن خودداری کند و حس کرده که باید حتما آن را بسازد.
اکران داستان اسباب بازی 4 برای سال 2017 برنامه ریزی شده است.

 

برگرفته از
داستان اسباب‌بازی ۴
لینک کوتاه

دیدگاه