سقوط هواپیمای هریسون فورد

نویسنده:

۰۶:۰۹:۵۸

بنابر گزارش‌ها، هریسون فورد بازیگر 72 ساله که برای بازی در فیلم‌هایی چون «جنگ ستارگان» و «ایندیانا جونز» شناخته شده، بعد از سقوط هواپیما کمی دچار شوک شده اما هوشیار بوده و سریعا به یک بیمارستان محلی انتقال داده شده است.

مقامات می‌گویند هریسون فورد که تنها مشغول پرواز و خلبانی بوده، مدت کمی بعد از برخاستن از فرودگاه سانتا مونیکا در شهر لس آنجس گزارش می‌دهد که موتور هواپیما دچار نقص فنی شده و او قصد فرود دارد و مکالمه او که با خونسردی با برج مراقبت صحبت می‌کند منتشر شده است. پسر او «بن فورد» در اکانت توییتر خود اعلام کرده که پدرش بسیار مجروح شده اما در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

سخنگوی آتش نشانی لس آنجلس در کنفرانسی مطبوعاتی گزارش داد که این حادثه حدود 2:30 عصر به وقت محلی اتفاق افتاده و هواپیمای هریسون فورد-که هوایپیمای زرد مدل Ryan PT-22 است که در دوران جنگ جهانی دوم برای آموزش استفاده می‌شده-در حال سقوط با یک درخت تصادف کرده است. مقامات می‌گویند که جان ِ زنده به در بردن از چنین سقوطی، شانس زیادی می‌خواهد. بنابر یکی از گزارشات، صورت فورد هنگام انتقال به بیمارستان پوشیده از خون بوده و این تنها جراحت قابل مشاهده‌ای است که شاهدان آن را تأیید کرده‌اند.

یکی از شاهدان ماجرا که در هنگام سقوط هواپیما مشغول بازی در زمین گلف بوده، می‌گوید: "هنگامی که هواپیما بر بالای سر ما ظاهر شد ما فهمیدیم که موتور آن نقص دارد اما نمی‌تواند به فرودگاه بازگردد و قصد نشستن بر زمین دارد."

گفته می‌شود که هریسون فورد به خلبانی و وسایل نقلیه هوایی بسیار علاقمند بوده و از دهه 1960 خلبانی را آغاز کرده است.

 

برگرفته از
سقوط
لینک کوتاه

دیدگاه