«۱۳ ساعت» فیلم جدید استودیو پارامونت در مورد انقلاب لیبی

نویسنده:

۰۷:۴۳:۲۶

فیلم «۱۳ ساعت» (13 Hours) محصول جدید استودیو پارامونت است و مایکل بی، کارگردان مجموعه فیلم‌های ترنسفورمز کارگردانی آن را برعهده گرفته است. این فیلم درام، روایتی از کتابی به همین نام نوشته «میشل زاکاف» است که در مورد حمله به سفارت آمریکا در لیبی و کشته شدن سفیر آمریکا «جی. کریستوفر استیونز» در سال 2012 است. داستان کتاب، بر روی ماجراهای نیروهای ویژه‌ای که قصد نجات استیونز را داشتند، تمرکز می‌کند.

از دیگران بازیگران این فیلم می‌توان به «جان کراسینسکی»، «جیمز بج دیل»، «مکس مارتینی» و «پابلو شرایبر» اشاره کرد. فیلمبرداری «13 ساعت» در ماه آوریل و در مالتا و مراکش آغاز خواهد شد. فیلمنامه این فیلم را چاک هوگان نوشته است.

بعضی منابع گزارش می‌دهند که فوموسا بازی در نقش «جان تیگ تیگن»، افسر سابق نیروی دریایی که دارای دو فرزند و همسر و متخصص اسلحه است را بر عهده خواهد گرفت. او یکی از افسران امنیتی بود که در مأموریت ویژه سفارت آمریکا در بنغازی لیبی شرکت و مسئولیت حفظ جان کارکنان سفارتخانه را بر عهده داشت.

فوموسا از زمان آغاز مجموعه «پرستار جکی» شبکه شوتایم، در این مجموعه حضور داشته است؛ فصل هفتم و آخر این مجموعه در تاریخ دوازدهم آوریل 2015 پخش خواهد شد. او اخیرا در فیلم «فوکوس» با بازی ویل اسمیت و مارگو رابی نیز ظاهر شده است.
 

برگرفته از
13Hours
لینک کوتاه

دیدگاه