ورود اپل پی به مجموعه هتل‌های ماریوت و وب سایت تجارت الکترونیکی Etsy

نویسنده:

۰۶:۰۷:۲۰

راه اندازی پلتفرم ماریوت در ایالات متحده برای تابستان 2015، بخش جدیدی از بازار را در اختیار اپل پی می گذارد و سرویس های مبتنی بر اپلیکیشن اپی پی به پرداخت های غیرتماسی از طریق آیفون 6 و آیفون 6 پلاس و اپل واتچ (ساعت هوشمند اپل) گسترش می یابد.

با سرویس اپل پی، کاربران می توانند پرداخت خود را از طریق NFC به انجام رسانند و نیازی به همراه داشتن کارت اعتباری به صورت فیزیکی ندارند. علاوه بر این، کاربرانی که در سیستم پاداش Marriot Rewards عضویت دارند نیز می توانند کارت اعتباری مربوط به این سیستم وفاداری مشتری را در اپل پی نیز استفاده کنند.

مجموعه هتل های ماریوت در نظر دارد همزمان با پشتیبانی از آیفون 6 یک اپلیکیشن نیز برای ساعت هوشمند اپل راه اندازی کند و به این ترتیب مشتریان سیستم Marriot Rewards می توانند برای بیش از 4000 هتل در سراسر جهان، اتاق رزرو کرده و هزینه های خود را قبل از موعد بپردازند و زمانی که اتاق آن ها آماده تحویل است اطلاعیه های متناسب را دریافت کنند. هتل های استاروود (Starwood) قابلیت های مشابهی را در ماه نوامبر سال 2014 راه اندازی کردند.

هم چنین وبسایت تجارت الکترونیک Etsy اعلام کرده است که در آینده نزدیک قرار است تراکنش های اپل پی را از طریق اپلیکیشن iOS خود پردازش کند. این قابلیت در ایالات متحده و بر روی دستگاه های iPad Air 2, iPad mini 3 و آیفون 6 فعال می شود. در حال حاضر، در 22 کشور فروشندگانی که از سیستم پرداخت Direct Checkout استفاده می کنند، به صورت اتوماتیک قادر به دریافت وجه های پرداخت شده توسط خریداران امریکایی از طریق اپل پی می باشند.

تیم کوک، مدیرعامل اپل پی، در رویداد «Spring Forward 2015»  اعلام کرد که در حال حاضر بیش از 700 هزار فروشگاه پذیرای اپل پی هستند و این رقم از سپتامبر 2014 و از 220 هزار پذیرنده افزایش یافته است.

شاپرک

برگرفته از
Apple Pay
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه