تیم برتون کارگردانی فیلم زنده «دامبو» را برعهده گرفت

نویسنده:

۱۲:۱۰:۳۳

استودیو دیسنی در آخرین حرکت خود برای ساخت اقتباس‌های زنده از انیمیشن‌های کلاسیکش از تیم برتون، کارگردان فیلم‌هایی چون «چارلی و کارخانه شکلات سازی»، «آلیس در سرزمین عجایب» و «سویینی تاد» دعوت کرده تا فیلمی بر اساس انیمیشن کلاسیک دامبو که در سال 1941 تولید شد، بسازد. این انیمیشن زیبا داستان بچه فیل کوچکیست که در سیرک متولد می‌شود و حیوانات دیگر سیرک او را به خاطر گوش‌های بیش از حد بزرگش مسخره می‌کنند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، ارن کروگر نویسنده فیلمنامه مجموعه ترنسفورمرز، فیلمنامه جدید دامبو را نوشته است. این فیلم با تکنیک و تلفیق انیمیشن سه بعدی و فیلم زنده ساخته خواهد شد و داستانی خانوادگی را به داستان دامبو اضافه می‌کند.

جدیدترین اقتباس زنده دیسنی از انیمیشن‌های کلاسیک این استودیو «سیندرلا» با بازی لیلی جیمز، ریچارد مدن و کیت بلنشت آخرین این هفته در سینماها به نمایش درخواهد آمد. استودیو دیسنی در ساخت اقتباس‌های سینمایی از انیمیشن‌های کلاسیکش بسیار موفق عمل کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به فیلم «آلیس در سرزمین عجایب» اشاره کرد که در سراسر جهان فروشی معادل 1.02 میلیارد دلار داشت؛ همچنین فیلم «ملفیسنت» با بازی آنجلینا جولی که ماه مه 2014 اکران شد و بر اساس داستان زیبای خفته ساخته شده، در سینماهای جهان 758.4 میلیون دلار فروش کرد.
تیم برتون هم اکنون مشغول کار بر روی فیلم «خانه خانم پرگرین برای کودکان عجیب»(Miss Peregrine's Home for Peculiar Children) است.

برگرفته از
تیم برتون
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “تیم برتون کارگردانی فیلم زنده «دامبو» را برعهده گرفت”