انتشار بازی Project Cars برای بار سوم به تعویق افتاد

نویسنده:

۰۵:۳۰:۴۹

این عنوان شبیه‌ساز که سر و صدای زیادی به پا کرده، حال قرار است در اواسط ماه می میلادی(اردیبهشت-خرداد) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و کامپیوتر‌های شخصی عرضه شود. Namco Bandai گفت که برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع که محصول نهایی با انتظارات طرفداران هماهنگی داشته باشد، این تاخیر ضروری بود.

استودیو Slightly Mad، سازنده بازی Project Cars، در ابتدای معرفی این بازی، تاریخ انتشار آن را نوامبر سال 2014(آبان) اعلام کرد، اما یک ماه قبل از زمان عرضه بازی، انتشار بازی تا ماه مارس 2015 به عقب افتاد. بعد از آن برای بار دوم تاریخ انتشار بازی به ماه آپریل(اسفند-فروردین) تغییر یافت.

Ian Bell، مدیر استودیو Slightly Mad، در صحبت‌هایش گفت که علت تاخیر در انتشار دوباره این بازی این است که مشخص گردید تشخیص و برطرف کردن باگ‌های نهایی بازی کار پیچیده‌ای است.

او در اظهارنامه‌ای از قبل آماده شده توضیح داد:"علی رغم تجربه و میراث ما در ساخت عناوین اتومبیل‌رانی موفق، Project CARS پرجزئیات‌ترین و پیچیده‌ترین ساخته ما به حساب می‌آید. با وجود اینکه 99.9 درصد مراحل ساخت بازی به اتمام رسیده است، اما پیش‌بینی آن 0.1 درصد باقی مانده که مربوط به مشکلات کوچک و باگ‌ها است، سخت از آب در آمد. ما کاملاً وظیفه داریم که تجربه‌ای تکرار نشدنی را برای طرفدارانمان خلق کنیم، و با انتقال زمان انتشار بازی به اواسط ماه می، می‌خواهیم از این موضوع اطمینان حاصل کنیم."

بل از طرفداران برای تمامی صبر و شکیبایی‌شان قدردانی کرد و همچنین تایید کرد که این استودیو برای جبران این مشکلات، محتویاتی را برای بازی به طور رایگان منتشر خواهد کرد.

او در این باره گفت:"دوباره ما می‌خواهیم از پشتیبانی و صبر طرفدارانمان تشکر کنیم. انتظارات زیادی از طرف طرفداران بازی‌های اتومبیل‌رانی در سراسر دنیا وجود دارد که Project Cars قرار است برنده جدید رقابت بین بازی‌های شبیه‌سازی اتومبیل‌رانی باشد و ما سخت بر این باوریم که گیمرها لیاقت آن را دارند که هنگام خرید بازی کامل‌ترین و بی‌نقص‌ترین بازی ممکن را دریافت کنند. از آنجایی که جامعه گیمرها اولویت اول ما به حساب می‌آیند و در طول ساخت بازی همیشه به آن‌ها توجه کرده‌ایم، قصد داریم تا با ارائه محتویات جدید به صورت رایگان به تمامی افراد، از آن‌ها به خاطر این تاخیر‌های کوتاه عذرخواهی کرده و به آن‌ها نشان دهیم که چه میزان قدردان هستیم. این هدیه، که ما مطمئن هستیم طرفداران را هیجان‌زده خواهد کرد، از روز اول انتشار بازی در دسترس خواهد بود و به زودی اطلاعات بیشتر از آن اعلام خواهد شد."

نظر شما در مورد تاخیر دوباره این بازی چیست؟ آیا به عقب افتادن پی در پی انتشار این بازی انتظارات طرفداران را بیش از پیش بالاتر نمی‌برد؟
 

 

برگرفته از
Project Cars
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “انتشار بازی Project Cars برای بار سوم به تعویق افتاد”