دو فیلم جدید «جنگ ستارگان» ساخته خواهند شد

نویسنده:

۱۱:۵۳:۵۴

در این جلسه تاریخ اکران اپیزود هشتم «جنگ ستارگان» نیز مشخص شد. این فیلم در تاریخ 26 ماه مه سال 2017، چهل سال و یک روز بعد از اکران «جنگ ستارگان: امیدی جدید» و یک سال و نیم بعد از اکران «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» در سینماها به نمایش درمی‌آید.

اپیزود هشتم توسط «رایان جانسون» کارگردانی خواهد شد و او گزینه بسیاری جالب‌تری از جی.جی. آبرامز(که کارگردانی اپیزود هفتم را بر عهده دارد) به نظر می‌آید. رایان جانسون فیلم‌های «لوپر»(Looper) و «بریک»(Brick) و سه قسمت از مجموعه «بریکینگ بد» را کارگردانی کرده است.

اولین فیلم فرعی این مجموعه نیز «سرکش»(Rogue One) نام دارد و وقایع و داستان شخصیت‌های دیگر مجموعه «جنگ ستارگان» را روایت می‌کند و توسط گرت ادواردز(گودزیلا) کارگردانی می‌شود. حضور فلیسیتی جونز در این فیلم تأیید شده است. او اولین بازیگر معرفی شده برای حضور در این فیلم است.

ایده داستان فیلم جدید توسط یکی از سرپرستان جلوه‌های ویژه مطرح شده و به نظر می‌رسد که در آن از صحنه‌های جلوه‌های ویژه سه بعدی بسیاری استفاده خواهد شد و گفته می‌شود که این فیلم جدید، حال و هوایی مانند بازی‌های ویدیویی دارد.

این فیلم جدید، یک سال پس از اکران اپیزود هفتم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» و در تاریخ 16 دسامبر 2016 اکران می‌شود تا طرفداران را برای دیدن فیلم بعدی که در ماه مه اکران می‌شود، آماده کند.

 

برگرفته از
جنگ ستارگان
لینک کوتاه

دیدگاه