سرویس جدید اپل ۲۵ شبکه کابلی تلویزیونی را عرضه می‌کند

نویسنده:

۱۲:۲۸:۰۹

سرویس جدید شرکت اپل احتمالا در پاییز راه اندازی می‌شود و با این که هنوز هیچ جزییاتی در این مورد منتشر نشده، به گزارش وال استریت جورنال، این سرویس قابلت پخش شبکه‌های متفاوت را در اپل تی.وی.، آیفون‌ها، آیپد ها و دیگر دستگاه‌هایی که از سیستم iOS اپل استفاده می‌کنند، دارد.

این سرویس ارزان قیمت، شامل شبکه‌های شناخته شده و معروفی چون CBS،  ESPN و FX می‌شود. برنامه‌های جدید اپل برای راه اندازی سرویس ارزان قیمت پخش آنلاین شبکه‌های کابلی، کسانی را که نمی‌خواهند از پکیج‌های گرانی که شامل شبکه‌هایی می‌شود که هرگز تماشا نمی‌کنند، استفاده کنند، هدف گرفته است . همچنین، تعداد افرادی که ویدیوها را به صورت آنلاین تماشا می‌کنند، روز به روز در حال افزایش است.

به گزارش وال استریت جورنال، شبکه NBC جزیی از این سرویس پخش نخواهد بود و شرکت اپل و شرکت مالک NBC، کامکست، همکاری‌های خود را پایان داده‌اند. بنابراین این سرویس پخش بدون شبکه‌های کابلی چون NBC، Bravo، SyFy و USA راه اندازی می‌شود.

هفته گذشته، شرکت اپل اشتراک شبکه اپل تی.وی را از 99 دلار به 69 دلار کاهش داد و برنامه راه اندازی سرویس پخش آنلاین شبکه HBO را اعلام کرد. شبکه HBO به صورت کاملا اختصاصی پخش خود را از ماه آوریل بر روی تمامی دستگاه‌های اپل آغاز می‌کند. منابع آشنا به این برنامه‌ها، می‌گویند قرارداد اپل با شبکه HBO، تنها نمونه‌ای از قراردادهای مشابه است که شرکت اپل برای سال جاری برنامه ریزی کرده است.
 

برگرفته از
Apple
لینک کوتاه

دیدگاه