«شرلوک» در زمان سفر می‌کند!

نویسنده:

۰۳:۴۷:۲۷

به گفته استیون مافت این قسمت ویژه، قسمتی جدا از داستان و مجموعه اصلی خواهد بود. فصل و قسمت چهارم مجموعه «شرلوک» در اوایل سال 2016 پخش می‌شود.

استیون مافت در مصاحبه‌ای با انترتینمنت ویکلی گفت: " اگر این قسمت ویژه وجود نداشت، ما داستان مجموعه را این گونه که نوشته‌ایم، به تحریر در نمی‌آوردیم و نمی‌ساختیم. این قسمت جداگانه است و جزیی از سه قسمت قبلی نیست؛ اما ما واقعا می‌خواستیم آن را بسازیم و دوره زمانی آن مربوط به قرن نوزدهم و دوره ویکتوریایی است. به همین خاطر باید آن را در قسمتی جداگانه و مستقل به تصویر درمی‌آوردیم."

با این حال این اخبار ممکن است برای بسیاری از طرفداران این مجموعه دور از انتظار نبوده باشد؛ چندی پیش بی.بی.سی عکسی از بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن(بازیگران نقش شرلوک هلمز و جان واتسون) را در لباس‌های ویکتوریایی منتشر کرد و طرفداران را به فکر واداشت که آیا موضوع سفر در زمان در این مجموعه مطرح خواهد شد یا بازیگران این مجموعه تنها برای سرگرمی این لباس‌ها بر تن کرده‌اند. از آن زمان، عکس‌های جدیدی از مکان فیلم‌برداری این مجموعه منتشر شده که بازیگران را در لباس‌های قرن نوزدهمی و دوره ویکتوریایی نشان می‌دهد.

به گزارش رسانه‌ها، فیلمبرداری قسمت جدید و ویژه مجموعه «شرلوک» تمام شده و استیون مافت می‌گوید که از نتیجه کار بسیار راضی و خشنود است. هنوز هیچ خبری از زمان دقیق پخش این قسمت ویژه اعلام نشده است اما بسیاری از طرفداران زمان پخش آن را برای سال نو و یا شب کریسمس به عنوان هدیه‌ای از طرف سازندگان مجموعه حدس می‌زنند.

 

برگرفته از
شرلوک
لینک کوتاه

دیدگاه